HARIBOSpolečnost HARIBO rozšiřuje své portfolio a přichází na trh se zcela novým a atraktivním výrobkem HARIBO Funny Cubes, pěnovou cukrovinkou s ovocnými příchutěmi. Každý sáček obsahuje barevné veselé kostičky, které si příznivci sladkých dobrot mohou vychutnat hned ve čtyřech příchutích, limetka, banán, černý rybíz či ovocný mix. Novinka HARIBO Funny Cubes neobsahuje umělá barviva a zákazníci se mohou těšit na osvědčenou prémiovou kvalitu HARIBO. Navíc HARIBO Funny Cubes s sebou přinesou v měsíci červnu soutěž o čtyřicet dva  automobilů.

„Nové bonbony Funny Cubes jsou v našem portfoliu jedinečnou novinkou, která má velký potenciál zařadit se u spotřebitelů do naší skupiny TOP nejprodávanějších výrobků společnosti HARIBO. Věříme, že Funny Cubes potěší nejen svou rozmanitostí chutí, ale i celkovým důvtipným konceptem, který dokáže vytrhnout z každodenních povinností malé i velké příznivce HARIBO laskomin,“ říká Rostislav Němec, jednatel společnosti HARIBO CZ s.r.o. „S novými Funny Cubes navíc chystáme velkou spotřebitelskou soutěž o čtyřicet dva osobních automobilů, která odstartuje letos v červnu,“ dodává Rostislav Němec.

Usměvavá novinka, která nezkazí žádnou zábavu

Sáček nových HARIBO Funny Cubes obsahuje barevné usměvavé kostičky s  příchutí limetky, banánu, černého rybízu nebo ovocného mixu, které evokují radost, veselou mysl a zábavu. Na trhu bude novinka k dostání ve 175 a 90 gramovém balení. V rámci uvedení novinky na trh společnost HARIBO připravila velkou marketingovou kampaň, která zahrnuje TV i tištěnou inzerci, ochutnávky a další druhy komunikační podpory.

HARIBO