Anna Kameníková

Nadaná česká herečka a dcera Jitky Asterové, kterou můžeme znát například z filmu Cesta do lesa nebo úspěšného dramatu Nevinnost, který ji mimo jiné vynesl nominaci na Českého lva, vyzkoušela, co se experimentů s vlasy týče, mnoho. Známe ji jako dlouhovlasou a kudrnatou zrzku, známe ji s bílými vlasy a ve filmu Božena jsme ji mohli zahlédnout s vlasy havraními. Jeden čas byla Anna dokonce na ježka. Musíme ale říct, že současné krátké zrzavé kudrlinky jí sluší asi nejvíce a herečka v nich působí velice přirozeně a osobitě.

Anna-Kamenikova.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Eva Podzimková

Herečka a dabérka Eva Podzimková, dříve Josefíková, se proslavila například jako filmová princezna či Eliška z komediálního českého filmu Probudím se včera, kde si zahrála po boku Jiřího Mádla. Se stejným hercem hrála později také ve filmu Tomáše Vorla staršího s názvem Vejška, který byl pokračováním úspěšnějšího Gymplu. Ze všech těchto filmů jsme byli zvyklí na Eviny krásné husté tmavé vlasy. Nová seriálová příležitost však s sebou přinesla také změnu dlouholetého účesu. Nynější krátký a rozpustilý sestřih však působí šmrncovně a herečce na půvabu neubírá.

Eva-Josefikova.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Markéta Děrgelová

Také Markétu Děrgelovou, manželku hereckého kolegy Patrika Děrgela, vídáme poslední dobou s krátkým sestřihem. Markéta je herečka jak filmová, tak i seriálová. V současné době ji můžeme například sledovat v seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde Patrik Děrgel hraje také. Roztomilý rozcuch s ofinkou se nám na herečce líbí dokonce ještě více, než její nádherné vlnité kadeře. A to je co říct.

Marketa-Dergelova.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Anna Fialová

Herečka, která v poslední době zažívala časté odbarvování kvůli roli v životopisném filmu Iveta, se nyní za účasti svého kadeřníka Michala Zapoměla (který stojí i za účesem Markéty Děrgelové) vrátila zpět k původní hnědé barvě a délce těsně pod uši. V minulosti jsme ale tuto mladou herečku mohli spatřit ještě v mnohem kratších sestřizích, které prostě k Aničce jdou! 

anna-fialova.jpg
Zdroj foto: Profimedia

Zdroj info: Autorka článku, wikipedie, čsfd, idnesblesk

Reklama