Foto: Shutterstock

Jak nanášet řasenku, aby měly řasy objem i délku

„Řasenku „zaboříme“ ke kořínkům řas, kde s ní jemně zavibrujeme a pak ji táhneme řasami směrem nahoru k obočí. Pokud chceme docílit většího zvýraznění řas, řasenku vrstvíme, a to tak, že ji naneseme nejdříve na jedno oko, pak na druhé, a až posléze se opět vrátíme k prvnímu a celý proces opakujeme,“ vysvětluje zkušená kosmetička Nikol Bárová, která svými radami přispívá na blog o krásných řasách a obočí Pohodarky.cz.

Pečující objemová řasenka So Volume, Sisley Paris (1 410 Kč)

Pomozte řasám barvením

Barvení řas je relativně trvalé řešení, kdy vám odpadá ranní líčení řas i jejich večerní odličování. Nabarvené řasy zvýrazní vaše oči a vypadají delší a hustší, aniž by působily nepřirozeně. K barvení řas vždy použijte barvy určené výhradně na ně, a pokud chcete zvolit skutečně jemnou variantu, vyzkoušejte veganské barvy. Aplikace je snadná a trvá jen pár minut.

RefectoCil barva na řasy a obočí, 109 Kč

Nechte si řasy jednoduše narůst!

Pokud toužíte po hustých dlouhých řasách jako mrkací panenka, je důležité jim dopřát tu správnou péči. Pořiďte si sérum podporující jejich růst. Na trhu je spousta druhů od mnoha značek. Sérum řasy vyživí a dodá jim potřebné látky.

Cils Booster Lash Revitalizing Serum, Lancôme (1270 Kč)

Styling gel a kondicionér 3v1 řasy krásně zregeneruje

Stejně, jako se staráme o vlasy, měly bychom se starat i o naše řasy, třeba formou pravidelné péče výživnými kondicionéry. Obsahují účinné složky, které řasy i obočí dlouhodobě vyživují, zvlhčují a dodávají jim dlouhotrvající lesk. U barvených řas a obočí chrání barvu a zabraňuje jejímu blednutí. Průhledný gel navíc můžete použít i přes den, kdy krásně zafixuje obočí do požadovaného tvaru.

Kondicionér na řasy a obočí BeautyLash 3v1 (299 Kč)

Reklama