Úspěšný český paralympionik převzal speciálně upravený automobil

David Drahonínský, zlatý medailista z paralympiády v Pekingu a stříbrný z Londýna, se raduje z nového osobního automobilu Škoda Superb, který mu usnadní nejen osobní život, ale také přípravu na letní olympijské hry v Rio de Janeiru. Speciálně upravený a přizpůsobený automobil David převzal z rukou zástupců skupiny B. Braun a firmy Hertz Lease za přítomnosti zaměstnanců obou společností během sportovního firemního odpoledne.

Auto

„David je tváří a patronem našeho charitativního projektu B. Braun pro život a my jsme velmi rádi, že ho můžeme podporovat na jeho cestě k vítězství. Věříme, že tento nový a speciálně upravený automobil bude plně vyhovovat všem jeho potřebám a usnadní mu nejen běžné přejíždění, ale také cesty na tréninky i závody V České republice a v zahraničí. Automobil Davidovi zapůjčujeme na dva roky zcela zdarma a postaráme se také o jeho plný servis,“ říká PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení skupiny B. Braun.

Auto

Foto zleva: Michal Kotrba, Regionální ředitel pro Českou a Slovenskou republiku společnosti Hertz Lease, MUDr. Martin Kuncek, člen vedení skupiny B. Braun, PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení skupiny B. Braun a MUDr. Lubomír Klepáč, MBA, člen vedení skupiny B. Braun. Vpředu pak David Drahonínský, paralympijský vítěz v lukostřelbě z Pekingu a střibrný medailista z Londýna. 

Auto

„Z auta mám opravdu radost. Je velké, bezpečné a především prostorné, což oceňuji především při přepravě na tréninky a závody, kdy s sebou vozím veškeré sportovní vybavení. Jsem velmi aktivní člověk, nedávno jsem si také pořídil nové kolo, takže jsem rád, že i to se do auta pohodlně vejde. Rád bych oběma firmám, jak B. Braunu, tak Hertz Lease poděkoval. Díky jejich podpoře pro mě bude cestování mnohem jednodušší a pohodlnější,“ říká David Drahonínský, dvojnásobný paralympijský medailista a patron projektu B. Braun pro život, kterému jeho osobní život změnila v roce 1999 nehoda, při níž si poranil páteř. Ačkoli zůstal odkázán na invalidní vozík, sportu se nevzdal. Díky svému odhodlání a tréninku se stal v roce 2008 vítězem paralympijských her v Pekingu a v loňském roce přivezl z Londýna stříbro.

Auto

„Pro Davida je automobil, hned po invalidním vozíku, nejdůležitějším dopravním prostředkem, který mu umožňuje žít aktivní život. Bez kvalitního, spolehlivého a dostatečně prostorného automobilu by jeho příprava nemohla být 100%. Proto jsme se ve spolupráci se společností B. Braun rozhodli Davidovi jeho cestu za medailemi usnadnit a poskytli mu zcela nový vůz Škoda Superb. Věřím, že i díky tomu David přiveze nějakou tu medaili z nadcházejícího Mistrovství Evropy ve Švýcarsku,“  říká Michal Kotrba, Regionální ředitel pro Českou a Slovenskou republiku společnosti Hertz Lease.

Auto

Foto zleva: Michal Kotrba, Regionální ředitel pro Českou a Slovenskou republiku společnosti Hertz Lease, David Drahonínský, paralympijský vítěz v lukostřelbě z Pekingu a střibrný medailista z Londýna, PharmDr. Jiří Lukeš, člen vedení skupiny B. Braun

Auto

Auto

Více o B. Braun

Auto

Koncern B. Braun působí na celosvětovém trhu 175 let a dnes patří k největším výrobcům zdravotnických produktů na světě. Hlavní sídlo je v německém Melsungenu, pobočky má v 60 zemích světa. Skupinu B. Braun CZ/SK tvoří B. Braun Medical (dodavatel zdravotnických prostředků), B. Braun Avitum (provozovatel 25 dialyzačních středisek) a Aesculap Akademie (mezinárodní vzdělávací instituce). Skupina B. Braun v České a Slovenské republice působí od roku 1993 a zaměstnává 600 lidí. Více na www.bbraun.cz. B. Braun pro život je hlavním charitativním projektem Skupiny B. Braun. Podporuje vybrané neziskové organizace i jednotlivce.

Reklama