Nápaditý dům, v němž se vyjímá dlažba ve stejném designu v obývacím pokoji i na přilehlé venkovní terase. Ložnice, která díky dlažbě perfektně ladí s balkonem a splývá s ním v jeden harmonický celek. Chtěli byste mít bydlení jako z rukou zkušeného designéra? Česká rodinná firma M.B.KERAMIKA s 25letou tradicí vám s tím pomůže. Ve svém sortimentu má mnoho dlažeb, se kterými vykouzlíte interiér a exteriér ve stylu, který je vašemu srdci nejbližší. Vaše bydlení tak bude mít punc osobitosti a originality. A návštěvníci žasnou...
5b3230df04b47obrazek.pngKouzlo pokládky bez lepidla  

V interiéru se používá dlažba s tloušťkou 1 cm, pro exteriér firma doporučuje s tloušťkou 2 cm. Spojuje je stejný design. A čím se liší? Především způsobem pokládky. Zatímco interiérovou dlažbu je vždy potřeba lepit, tu exteriérovou s tloušťkou 2 cm je nejvhodnější položit bez použití lepidla na terče, do trávy či štěrku. Přinese vám to neocenitelnou výhodu: dlažbu kdykoliv snadno rozeberete a znovu složíte. Když pak pod ní budete chtít opravit rozvody či elektroinstalaci, zaradujete se, že nemusíte bourat.

Více se o 2cm dlažbách dozvíte v příručce, kterou pro vás připravil tým M.B.KERAMIKY. Zjistíte, jaké venkovní dlažby jsou na trhu, jejich cenové rozpětí, kam se jaká dlažba hodí a další zajímavosti.5b32310c67367obrazek.png5b3231273bdb4obrazek.png

Stejný obývák, chodník i balkón  

Zařizujete dům či chalupu a máte rádi venkovskou pohodu? Nic ji nenavodí lépe než dřevo. Dlažba Cross Wood  je téměř k nerozeznání od pravého přírodního materiálu. 1cm variantu položte třeba do kuchyně a z 2 cm venkovní dlažby vytvořte japonský chodník, venkovní terasu či opalovací místo u bazénu. Bydlíte v bytě a líbí se vám dlažba v chladnějších „městských“ tónech? Pak vás zaujmou dlažby s imitací betonu a cementové stěrky, jakou je například Officine. Její krása vynikne v obýváku, na balkoně nebo vjezdu do garáže. Anebo dáte přednost elegantní dlažbě v imitaci kamene? Zvolte třeba Lake Stone na obrázku.
5b3230f4df683obrazek.png

Chcete si prohlédnout další fotografie, anebo se na cokoliv zeptat? Kontaktuje online poradenské centrum M.B.KERAMIKY. Odborníci firmy se vám v pracovní době ozvou obratem.

I pro milovníky jiných stylů

Hledáte i něco dalšího? M.B.KERAMIKA má pro vás ve svém sortimentu dlažby pro sladění interiéru a exteriéru v mnoha dalších imitacích dřeva, betonu, kamene a jiných designech. Specialitou firmy jsou i velmi luxusní nebo velkoformátové obklady a dlažby.

Těší se na vás tým usměvavých a pozitivně naladěných lidí – velkých nadšenců do obkladů a dlažeb. Setkejte se s těmi nejlepšími lidmi v oboru, kteří se neustále školí, aby vám mohli být při výběru co nejvíc užiteční.
5b32315852138obrazek.png

Kde M.B.KERAMIKU najdete?

5 poboček: Prostějov | Přerov | Znojmo | Svitavy | Brno.

Provozuje online poradenské centrum pro zájemce z celé ČR. Využijte také online chat na stránkách, který se nachází v pravém dolním rohu vaší obrazovky.

  • Více informací naleznete na stránce www.mbkeramika.cz 
  • V případě jakýkoliv dotazů volejte na tel.: +420 777 746 852
Reklama