New York, New York- pohádková střešní zahrada v srdci New York City je magickým únikem přímo z rušných ulic pod střechami. Místo útulných květinových oáz, kde zahradníci pěstují své poklady.

Přímo ze srdce New York City, DKNY uvádí novou kolekci vůní, DKNY Be Delicious City Blossom - inspirována ve stále větší míře oblíbenějšími městskými zahradami na střechách budov, které se stávají útočištěm městských dívek, které jsou neustále v pohybu.

  • DKNY Be Delicious City Blossom Rooftop Peony

DKNY Be Delicious City Blossom Rooftop Peony se otevírá tóny mandarinky, bergamotu, květu jablka Pink Lady a černého rybízu. Akcent růže, pivoněk a malin přináší do vůně ovocnou a květinovou svěžest, zatímco santalové dřevo a jantar dodávají vůni její základ.

DKNY

  • DKNY Be Delicious City Blossom Urban Violet

DKNY Be Delicious City Blossom Urban Violet představuje tóny mandarinky, ostružiny, maliny a květu jablka Red Delicious. Akcent růže, frézie a fialky dodává vůni lehkost a santalové dřevo, iris a pižmo její dřevitý základ.

DKNY

  • DKNY Be Delicious City Blossom Empire Apple

DKNY Be Delicious City Blossom Empire Apple představuje klasickou vůni Be Delicious v limitované edici. Vůně představuje extrakt z amerického jablka, okurky, grepu a magnolie s prostředními tóny konvalinky, růže a fialky. Spodní tóny santalového dřeva a bílé ambry korespondují s originálem.

DKNY

CENA:

Limitovaná edice vůní DKNY Be Delicious City Blossom 50ml EDT, 1350 Kč.
Exkluzivně k dostání v parfumeriích Sephora od poloviny ledna 2014.

Reklama