Pokud máte ráda jednoduché střihy, výrazné barevné kontrasty a dobré nápady, bude se vám tato kolekce líbit. Americká návrhářka Donna Karan má stále mladistvého ducha a skvělé nápady.

Ačkoliv letní prázdniny teprve začínají, světoví návrháři už vidí do budoucna. Výjimkou není ani návrhářka Donna Karan, která představila kolekci na přechodné období mezi létem a podzimem, která bude k dostání i u nás. Věřte, že se máme na co těšit. Pokud máte obavy, že na „hadříky“od této designérky nebudete mít peníze, přijměte tento článek alespoň jako inspiraci a námět k diskuzi.

Noční život velkoměsta a výpravy za zábavou. To jsou hlavní zdroje nápadů, které návrhářku vedly k výběru materiálů a střihovému řešení. Je jako obvykle hodně minimalistické, ale nepostrádá zajímavé detaily, které dodávají sportovnímu duchu jejího stylu zároveň eleganci a trochu romantiky. Ta se odráží především v krajkovině, voláncích a třpytivých límečcích.

Kolekci dominuje černá barva, která je kombinována nejen s bílou v klasickém pojetí, ale také se sytě růžovou, neonově žlutou, kobaltově modrou a samozřejmě zlatou a stříbrnou.

Nechte se inspirovat!

Reklama