Čtenářka Mio nám poslala svou představu ideální skladby songů na dobré ráno. Věřme, že se dobře vyspala a nezůstala u zásuvky youtube až do rána

Ahoj Radku, ahoj posluchačky,

je hodina a půl po půlnoci a já se pořád štrachám v „elpíčkách“ v zásuvce s nápisem „You Tube“.. Pokud se chci trochu vyspat, musím to urychlit..:

1. skladba - U2 „With or without you“ - Bono v kombinaci s bezchybným songem - nemusím nic dodávat..- být tou fanynkou, kterou si vytáhl na pódium v Bostonu, ležím tam v bezvědomí patrně ještě teď:2. skladba - V zahradách Getsemanských ( z muzikálu Jesus Christ Superstar) - v tomto videu začíná 6.minutou a 12.sekundou a zpívá ji Kamil Střihavka. Osobně ji mám asi ještě raději od Slováko-Brňáka Dušana Vitázka, ale video s ním není dohledatelné v potřebné kvalitě. Miluju celý tento muzikál, ale tahle píseň vede:3. skladba - tentokrát bez zpěvu. Jen klavír a vzpomínka na můj asi úplně nejvíc nejoblíbenější film - Forrest Gump..


Váš DJ mio :-))

Děkujeme Mio za zajímavý výběr. Spolu s pírkem se nechávám nést oblohou a shlížím shovívavě na celý ten rozlehlý svět.

A vy ostatní přestaňte snít a napište nám, které písně ovlivnily váš život a jak. Anebo nám pošlete ty, co máte nejraději. Ale vězte, že muziku dle vašeho výběru vám pošlu jen v případě, že budu vašim příspěvkem uchvácen.

A dnes jsem jako kat!

redakce@zena-in.cz

Reklama