Šikovné výherkyni Veronice Šumberové moc gratulujeme a doufáme, že si romantický balíček užije!

Zasílám fotografie vonného sáčku, občas jsem ani nedoufala, že se mi ho podaří dokončit, ale když už začal fungovat i můj věčně nefunkční šicí stroj, vzala jsem to jako znamení a po několika večerech a i bojích, když jsem musela odhánět malé pomocníky, jsem sáček dokončila, jak moc úspěšně, to opravdu netuším.
Náplň je kůra z pomeranče, badyán, hřebíček, celá skořice a nové koření. Sáček jsem ručně vyšila zlatou nití a jako látku jsem použila vánoční motiv, jelikož mám již vánoční náladu, ale to asi každý, kdo cítí vůní použitého koření. Krajka je dědictví po babičce.

Druhé místo získává čtenářka Babbell, která se nebála experimentovat a zvolila originální tvar! Gratulujeme a zasíláme malý balíček kosmetiky!

Když jsem viděla tu nádhernou cenu, která je ve hře, tak mi dcerka (8 let) navrhla, že do toho musíme jít. Proto zavrhla sáček a navrhla voňavé srdíčko, které se k výhře více hodí. Je to taková malá rozumbrada. S mou malou pomocí se vrhla do práce – uvnitř jsou sušené lístky růží, skořice a nastrouhaná pomerančová kůra. Je to její receptura. Nevím, kde na ní byla a jak ji to napadlo, ale vůně je příjemná...

Nová DIY soutěž:

Reklama