Dnes jste vybrali téma opravdu trefně. Naše dnešní noc byla nespací-šli jsme spát  chvíli před půlnocí-sotva jsme usnuli tak se v 0.05  vzbudil malý který měl nějakou noční můru, že se bojí protože má v pokojíku pavouka. Samozřejmě žádného v té tmě vidět nemohl. Přesto jsme k němu střídavě chodili, protože nemohl usnout.

Bylo 0.45 když konečně usnul a my mohli zpátky zalehnout, chlap usnul hned, mě to trvalo než jsem opět zabrala,ovšem zase ne nadlouho. V 1.05 se venku rozpoutala silná bouřka, kdy jednou uhodilo někde kousek od nás, třásl se celý barák, takže jsme byli opět vzhůru a pro jistotu jsme šli vytáhnout spotřebiče ze zásuvek a taky pozavírat okna v celém domě. A taky zjistit, co se děje, protože se samy rozsvítili venkovní světla, která fungují na čidlo na pohyb. Než jsme znovu usnuli, tak byly 2 hodiny ráno. Kolem čtvrté se syn vzbudil znovu s tím že si přeležel ručičku a ta ho bolí. Nad ránem byla další bouřka a pak kolem 6.30 měl chlap telefon od kolegy, který se potřeboval na něco zeptat. Takže teď tady sedím a padají mi oči a uvažuji jestli jít spát se synem, nebo si dát kafe. Přeji všem klidnější spaní  alena5

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Alenko, tak to sis tedy moc neodpočinula. Schvaluji toho šlofíka se synem. Simona

Jak to máte se spánkem vy, milé čtenářky? Pište ještě dvě hodinky na známou adresu a zkuste získat dnešní dárek v podobě luxusní švýcarské kosmetiky k okamžitému vypnutí vrásek za 800 korun.

redakce@zena-in.cz

Reklama