Přišel jsi domů dřív než jindy a máš hravou náladu, ale nemůžeme si teď hrát, protože jedeme pro Tvoje nové auto. Beru si na sebe jen krátké tílko, miniaturní kalhotky a minisukni, aby sis mohl hrát, kdy budeš chtít a kde budeš chtít.

Naposledy nasedáme do starého auta a jedeme. Náhle odbočuješ na lesí cestu a jedeš dál a dál do lesa, když zastavíš, nevím vůbec, kde jsme, a cesta se už pomalu ztrácí. Vystupuješ z auta, bereš do ruky nějakou tašku a mně přikazuješ, abych šla za Tebou. Poslušně jdu, procházka po lese bude určitě krátká, protože spěcháš.
Dojdeme asi 200 metrů od auta, když se najednou zastavíš. Divím se, co se děje, a dojdu až k Tobě. Ve chvíli, kdy se Tě dotknu a chci se zeptat, proč jsi zastavil, mě najednou bereš za ruce a beze slova mi je svazuješ k sobě. Nějak mi nedochází, co se děje, až do chvíle, kdy mám v puse bezpečně roubík. Pak mi svázané ruce zvedneš a přivážeš mě na větev stromu.
Ještě se Ti to zdá málo, najdeš klacek, který použiješ jako rozporku. Visím na stromě, kdesi v lese, a nevím, co se bude dít. Přivazuješ mi nohy ke koncům klacku, který jsi provlékl pod kořenem, abych se opravdu nemohla ani hnout.

Pak z tašky vytahuješ můj vibrátor, nemusíš použít ani žádný lubrikant, abys mi ho nacpal do kundičky, jsem mokrá dost a na to, aby to pěkně zamlaskalo.
Pak mi zavazuješ oči a zapínáš vibrátor. Cítím, jak mi v kundičce vibruje, a moje tělo zaplavuje slast. Skoro ani nevnímám, když mí říkáš, že tu na Tebe pěkně počkám, než přijedeš s novým autem. Vzhledem k tomu, jak pro něj jedeš daleko, se nevrátíš dřív než za dvě hodiny. Ještě kolem mě chvilku šustíš, jak sbíráš tašku, a pak už slyším jen Tvoje vzdalující se kroky.
Vibrátor v mé kundičce nepřestává pracovat a já jsem za chvilinku na pokraji. Zrovna mi tělem tepe slast orgasmu, když za sebou zaslechnu hlas.
„Ty vole, Pepo, pojď se na něco podívat."
Odpověď na sebe nenechá dlouho čekat. Teda Míro, ty houby byly fakt dobrej nápad."
Asi na mě koukají jak na zjevení, nevidím je, ale dokážu si představit, jak se tvářej. Nejradši bych se propadla pár metrů pod zem, ale nejde to, a navíc cítím, jak vibrátor pokračuje ve svém díle.
Hele, neměli bysme ji pustit?" Za tenhle nápad jsem vděčná, ale moji úlevu zmrazí po pár sekundách odpověď. Zbláznil ses? Podívej, jak tady visí a nemůže nic dělat, očividně si to užívá, tak si užijem taky."
Dál už nemluví ani jeden, jen kroky se přibližují ke mně. Pak už cítím jen ruku, která bere do dlaně jedno moje prso a spokojeně ho potěžkává v dlani. Hned v zápětí bere do ruky druhé a začíná mi je mačkat a hladit. Druhé ruce se objeví na mojí prdelce. Asi jsou oba spokojení s tím, co před sebou vidí, protože se kolem mě ozývá jen spokojené mručení.

Než se naděju, mam tílko vyhrnuté ke krku a moje bradavky saje cizí muž. Ráda bych křičela, ale přes roubík to nejde a okolo asi taky nebude moc lidí, kteří by mi mohli přijít na pomoc. Ti dva si mé skučení vyloží trochu jinak a berou ho jako, že řvu blahem.
Vlastně to tak skoro i je, přestože ty dva vůbec neznám, musím uznat, že se v sexu vyznají a vědí, kam sáhnout, a k tomu ten vibrátor. Jsem už zase na krajíčku, když mi ruka toho, co mi hladí zadeček, vjede do kalhotek a objeví tam mokro jako na rybníce a k tomu bzučící vibrátor. Nečekaně mě plácne po zadku, a nezůstane u jednoho plácnutí. Komentuje to tak, že jsem si s sebou místo vibrátoru měla vzít pořádnýho chlapa. Mam zadek celý rudý, ale v kombinaci s vrčením vibrátoru a mazlením toho druhého se moje tělo svíjí v další dávce slasti.
Ten, který je dole, mi přeřezává bok kalhotek, jen cítím, jak padají dolů, a těm dvěma se naskytuje pohled na moje království. Vytahují mi vibrátor z kundy a jeden do ní zkouší vrazit prsty. Vole, tady je tak mokro, že to bude stačit pro nás oba."

V první chvíli nechápu, co tím myslí, ale to už mě hladí v rozkroku oba. Roztírají mi šťávičku na zadeček a za chvilku mám prst zepředu i zezadu.
Najednou prst zepředu mizí a kroky jdou kousek pryč, ale jen na chvilinku. Když se vrací, slyším šustění, asi si natahují gumy.

Nejdřív do mě svůj kůl vrazí jeden zepředu, a druhý zezadu se nenechá dlouho pobízet. Přirážejí tak mohutně, že jsem skoro hotová už po pár chvilkách, ale oni nepřestávají a pokračují, vlny orgasmu mě zaplavují jako moře, a ani vyvrcholení těch dvou neznámých na sebe nenechá dlouho čekat.
Když oba vyklouznou z mích dírek, oblečou si kalhoty, poznám to tak, že si zapínají zipy. Pak se ode mě pomalu vzdalují a já zůstanu viset na stromě dál.

Bez vibrátoru je to nekonečně dlouhá doba. Když přijdeš, divíš se, co se asi tak mohlo dít, protože moje kalhotky úplně zmizely a vibrátor leží vedle na zemi, ještě k tomu mám vyhrnuté tílko.
Ale asi se rozhodneš radši to nezkoumat a odvazuješ mě od stromu. Když se však začnu radovat, že jsem zase na chvíli volná, poznám, jak se mýlím. Svazuješ mně ruce za zády a nohy krátkým provazem, abych mohla dělat krátké kroky. Pak mi sundáš šátek z očí a vedeš mě k našemu autu. Tam mě svážeš do kozelce na zadní sedačku a jedeme domů...