Rozhovor s Darou Rolins o štěstí

5af96c9e3e3e6obrazek.jpgPamatuješ si na moment, kdy jsi se cítila nejštastnejší v životě?

Pokud se bavíme o těch velkých momentech, tak je to bezkonkurenčně narození mojí dcery Laury. V běžném životě jsem ráda za svoji povahu, jelikož mě dělá šťastnou i to, že třeba svítí slunce.

Co děláš pro to, aby jsi se cítila šťastná?
Dívám se na svět pozitivně. Vidím sklenici spíše poloplnou než poloprázdnou. A upřímně si myslím, že za spoustu šťastných i těch méně šťastných momentů si může člověk sám. Nikoliv nikdo další, svět atd. Každý svého štěstí strůjcem.  Pochopila jsem jednoduchost rozhodnutí, že chci být šťastná a chovám se podle toho.

Je pocit štěstí ve tvém životě prioritou?

Určitě, ale není možné žít ve štěstí každý den. Řeším širokou škálu emocí, ale hlavní pocit, který je mi vlastní, a do kterého se v každé situaci vrátím, je právě štěstí. A ani bych nevěděla, co štěstí je, kdybych nezažívala i krušné momenty – je to o rovnováze jako ve všem.

Jak děláš  šťastné jiné lidi?

Tím, co umím nejlépe a co dělám nejraději; takže svojí hudbou.

5af96df48402aobrazek.jpgSpolečnost Avon spolu s Darou Rolins představuje žhavé novinky z řady Beauty by Dara

S přicházejícím létem
představuje AVON spolu s Darou Rolins další žhavé novinky z řady Beauty by Dara. Parfém AVON Luck Limitless (AVON Luck Limitless EDP, 50ml, 700 Kč) s luxusním složením včetně tónů diamantového jantaru a trendy líčení pro dokonalý letní look.

Ponořte se do vůně Luck Limitless a staňte se strůjcem svého vlastního štestí. Vyzkoušejte i mark. nail gel v nových odstínech (Lak na nehty s gelovým efektem, Glowning Vignette, 10ml, 159 Kč), které si hrají s odrazem světla a speciální rtěnku s efektem mark. epic lip transformer (Rtěnka Epic lip transformer, Sparkle On, 3,6 g, 199 Kč) a můžete se těšit na štěstím prosluněné léto.
5afc4a5b4ef31obrazek.jpg


Pro více informací navštivte tuto stránku (klikněte zde).

Přicházející léto se v Avonu nese ve znamení štěstí. Dne 25. května proběhne v ulicích ve vybraných městech Šťastný den, kde si budete moci produkty AVON vyzkoušet. Od 24.5 do 14.6 v Avonu poběží Šťastná kampaň, ve které se můžete těšit na výhodné nabídky označené symbolem čtyřlístku.

Přidejte se k Avonu také a vyhrajte v průběhu Šťastné kampaně například stříbrné náušnice s kameny Swarovski Crystals, nebo dovolenou v hodnotě 50 000 Kč.

Více informací najdete na www.avon.cz.5af96d8500e23obrazek.jpg