Dnešním tématem dne je štěstí.

V první novince jsem slíbil, že prvnímu smysluplnému příspěvku v mailu pošlu dáreřek, respektive jeho autorce.

A první byla mamoutek:


Na dnešní notečku „Co je to štěstí?“, … muška jenom zlatá… to by asi nemělo cenu psát, to každý z nás určitě ví. Já napíši o štěstí úplně jiném.

Právě teď…, teď si myslím, že jsem šťastná. Přitom jsem nebyla vůbec nikde na dovolené, chodili jsme s mužem jenom v našem okolí na pěší túry, jednou do lesa na borůvky, jindy na houby, taky na zahradu, bylo potřeba vyndat cibuli, brambory, sklidit rajčátka, zavařit okurky…, no prostě normálka, ale bylo období, kdy vše dorostlo a muselo se to sklidit.

Také na zahradě, o které jsem se zmínila, máme právě ono „velké štěstí“, zabydlel se nám na ní hryzec. Není to hryzec ledajaký, už jsme ho vyháněli karbidem, koupili různé prskavky, kterými jsme ho vykuřovali, zkoušeli přerušit jeho cestičky,….no, ale zcela neúspěšně, našemu panu hryzci se u nás líbí, a basta! Cestičky, které přerušíme, jsou bleskurychle nahrazeny a my jenom obdivně koukáme, jak je ten malý divoch šikovný.
No a teď mi řekněte, není to velké štěstí, že si vybral právě nás a nechce jít třeba vedle?

No a ještě mi nedá odpovědět na Radkovo poslední otázku „Také věříte jako já, že štěstí se musí chodit naproti?
Ano, věřím, Radku!

Dnes si konečně podám sportku „podle návodu“ a doufám, že vyhraju!


Milá mamoutko, tvá koláž myšlenek je zajímavá, a hlavně první. Takže na tvou adresu uvedenou v registraci ještě dnes z pošty odnese pošťák, či spíše pošťačka Oskarovy antiperle, Catch odpuzovač potravinových molů a v neposlední řadě i hudební vůni dovolené a cizokrajných krajů - CD hudby The musical power of Africa.

Hezky si dárečky užij.

A pro vás ostatní, před malou chvílí začal turnaj v samolodích pod názvem

Tři vyhrají aneb šťastná středa!

Vyhrát můžete třeba právě vy....

 

A pokud štěstí mít nebudete, napište mi o svém štěstí... a třeba budu pro vás dnes ten, co štěstí přinese.

redakce@zena-in.cz


Reklama