Před 8  lety jsem  měla vztah s   mužem, který  se do mně  zamiloval.  Byl  to moc hezký  vztah, okouzlení, pak  touha, láska, vášeň.

Se svým  partnerem jsem žila na  "psi  knížku". Je to snad  nejkrásnější  výraz , který  nejde  významově  přeložit  do žádného cizího jazyka  na  světe. Po 3 měsících vztahu mi můj nejmilovanější  řekl, že vztah který měl přede mnou, nezůstal bez  následků. Jůů, to  bolí ještě dnes.  Stále mně  říkal,  že miluje  jen mě a nikoho jiného, že já jsem středem jeho vesmíru. No řečí, které má každá žena na světě ráda.

Tonda mi pořád vysvětloval, že se ženou, kterou žil  přede mnou, se  rozešel, že má vyřešenou svojí minulost a nic k ní  necítí. Ani ten závazek, že  má s ní dítě. Ale  cítila  to  jeho  bývalka a dost vážně. Několikrát jsem mu  řekla, že by se měl  k ní vrátit. Pak následoval tok událostí jedna za druhou. Jeho  bývalka požádala  o určení otcovsti. Test paternity se potvrdil  na 99.7%. Takže můj partner byl otcem.

No nebudu  to dál rozebírat, nabouralo to dost náš vztah. Po určité době následoval soud o výživné. Samozřejmě, že žít s malým dítětem bez partnera, to jeho bývalá  žena nechtěla. Proběhl soud a Tondovi  vyměřili výživné 1500 korun. A   to platil. Vždy jsem mu říkala,  že by měl posílat  alespoň  nějaké peníze  navíc. Představovala jsem  si, že by jsem v  podobné situaci zůstala já. Nic moc lichotivého. 

A tak náš vztah trval 4 roky. Věcem jsem  nechala  volný průběh a nějak to šlo.

A   tak  závěrem. Jeho  vlastní dítě, jsem  nikdy neviděla, nerozešli jsme se  kvůli  němu, ale kvůli  jeho chorobné    žárlivosti.

Do psi knížky  zapsáno a podtrženo -Tonda - toulavý pes. TANA M

Pozn. red.: Text nebyl redačkně upraven.


Tano, buď ráda, že tebe těhotenství s Tondou minulo. Takového "tatínka" aby pohledal. Tonda ať raději dál zůstane toulavým psem. Simona

Taky vás existence nevlastních dětí poznamenala, nebo narušila váš vztah? Svěřte se Ženě-in, povzbuďte ostatní čtenářky, varujte je chyb, kterým je dobré se vyhnout! Těšíme se na adrese:

redakce@zena-in.cz

Reklama