Dítě si hrozně moc přeji, ale osudem mi není dáno. Již jako malá jsem si vysnila, že budu mít dvojčata a celý život s tím žila. Nyní mi je 36let a já si pomalu připouštím situaci, že vlastní dítě mít nebudu. Důvody jsou dva: zatím jsem nenašla vhodného tatínka a druhý, ne nepodstatný důvod je, že mám těžce postižené ledviny a těhotenství mi lékaři nedoporučili.
To, že bych zůstala bez dětí, se mi ale vůbec nechce, tak jsem si v 12/2007 podala žádost o pěstounskou péči. Popravdě muím říct, že to byla velice strastiplná a často i ponižující cesta, ale minulý měsíc jsem konečně dosáhla toho, že jsem byla zařazena do registru vhodných pěstounů. Trvalo to skoro 2 a 3/4 roku, ale vytrvala jsem! Nyní již jen tedy čekám, až mi najdou dítě, které bych mohla vychovávat a určitě nezůstanu u jednoho. Přála bych si starat se o dvě děti. Myslím si, že dětem pomohu nejen já, ale oni pomohou i mě. Už se nemůžu dočkat, jen doufám, že již nebudu čekat tak dlouho.

Ondrasek74

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Téma dne: Jak vám děti ovlivnily život?

I když by se to nemuselo zdát jako problém, touha po dítěti je jednou z věcí, které mohou pár nejen stmelit, ale i rozdělit. A v neposlední řadě je důležité nalézt shodu i nad jejich množstvím. Dnešní téma je tedy jasné, budeme se bavit o počtu dětí.

Pište mi příspěvky...

  • ... jak mi děti změnily život.
  • ... kolik chci dětí a proč.
  • ... nechci děti.
  • ... jsem/nejsem spokojená s počtem svých dětí, protože...
  • ... partner chce jiný počet dětí než já.
  • ... našla jsem si partnera kvůli dětem.

Své příspěvky posílejte na...