Nejsem nijak zvlášť pověrčivá, ale na úplněk fakticky věřím. Nemůžu spát, cítím se po celý den nervózní, hned mě něco rozčílí, jsem ten den  prostě taková nesvá. Když mám náhodou volný den, tak si doma naordinuju vodní očistnou kůru. Takový půst. Piju celý den jen vodu, bylinkové čaje, vodu z kyselého zelí či vodu s citronem. Průběžně po malých dávkách, ale celý den. Hlad ani tak nemám, jen k večeru už pociťuji, že jsem taková roztěkaná, protivná. Mozek už si asi uvědomuje, že tělu nedodávám potřebné kalorie. Ale dá se to vydržet.

Řeším to tak, že ten den chodím moc brzy spát, ať to brzy zaspím. Dá se to zvládnout, ale nedělám to moc často. Odměnou je pak pro mě trošičku nižší váha (člověk pak ale musí hledět, aby si jí udržel) a hlavně ten úžasně odlehčený svěží pocit.  Mírně mi splaskne břicho a cítím se plná energie. Druhý den už jím, ale jen v malých dávkách, aby ten stažený žaludek neměl šok.  Mám to mnohokrát vyzkoušené a alespoň na mě ten úplňkový půst takhle skvěle funguje. Jen je třeba to den vydržet.  Důležité je také to, aby vás podporovalo i vaše okolí. Mě třeba mí synové ,,podporují“ tak, že si večer doma začnou vařit úžasně voňavé klobásky.  Tak to je fakt na zabit!!!.  V takových případech prchám z domu, daleko od nich, neboť zas tak silná nejsem….

Zdraví dispečerka

Text nebyl redakcí upraven.

To je klasická česká škodolibost. Máme to vrozené :)

Dnešní téma zní: Čemu přisuzujete magickou moc?

Myslíte, že magickou moc má úplněk, pátek třináctého, vaše nové boty, nebo sousedova kočka? Napište nám o tom! Adresu určitě dobře znáte:

redakce@zena-in.cz

Reklama