A opět neprozradíme, dozvíte se to na konci příspěvku, který poslala čtenářka s nickem Dispečerka. A také se dozvíte, bez čeho by se klidně obešla.

U mě vítězí myčka

Váhala jsem dlouho, ale myčku bych doma postrádala asi nejvíce. Možná to někdo, kdo žije sám a stravuje se ,,venku“ nechápe, ale já mám doma tři věčně hladové a žíznivé chlapy, pořád plno návštěv a každý den vařím. Naše myčka jede denně! Je to moje nepostradatelná pomocnice. Bez ní bych doma ruce ze škopku s nádobím pomalu nevytáhla. Je pro mě opravdu nepostradatelná.

Docela dobře bych se obešla bez televize. Je to strašný žrout času. Dříve si lidi doma povídali, probírali svoje problémy a radosti, no a dnes přijdou domů a pustí si televizi. Někdy mě to fakt štve. Naprosto úžasné je také, když někam přijdu na návštěvu a domácí koukají na televizi a přitom si povídáme (nejraději při fotbale či hokeji).

A co považuji za největší technická vynález lidstva? No, asi kolo. Ať už kolo jízdní nebo to v autě. Ač chodím, kde se dá, pěšky, ale všude pěšky nedojdu. Kolo nám zkrátilo vzdálenosti. Snadněji se všude dostaneme. Snadněji si všechno můžeme přivézt. Já prostě volím kolo.

Zdraví Dispečerka

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

_________________________

Dobře to máte sehrané. Než domyje myčka nádobí, můžete se zatím projet na kole.
Jaro už je za dveřmi, to se to pojede...
Děkuji, že jste napsala a nezapomeňte na ochrannou přilbu :)
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne 11. 3. 2013:  Technické vymoženosti

  • Bez jaké technické vymoženosti byste už nedokázala žít?
  • A proč?
  • A bez čeho byste naopak žít uměla?
  • Kterou z věcí byste klidně oželela?
    (lednička, pračka, žehlička, televizor, počítač, mobil, automobil atd. atd.)
  • Co pokládáte za největší technický vynález lidstva (hmatatelný)

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek od nás obdrží kuriózní dárek: zástěrku pro manžela (ke sporáku), k tomu nádavkem pár věcí na pečení a vaření + dva ručníčky (ty zase do pračky :))

darek..

Reklama