Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma čtenářce s nickem Dispečerka. Přečtěte si, jak o sebe e pečuje a co je její slabostí

Sama se sebou, asi jako každá žena, spokojená nejsem.  Ale pokouším se pro to neustále něco dělat. Nijak moc to nehrotím, ale přece jen se snažím. Jednou asi za dva měsíce chodím k holiči i ke kosmetičce. Pracuji na noční směny a moje tvář je tímto velmi postižená, takže kdyby mě kosmetička občas nepromasírovala, tak už teď vypadám jak indiánská stařena.

Používám kvalitní kosmetiku a pleť ráno i večer důkladně čistím.  Jinak, ruce i nohy si doma ošetřuji sama. Dlouhé nehty nenosím, je to pro mě nepraktické. Dbám na to, aby byly upravené a čisté.  Miluji hezké šaty a taky strašně ráda  hezky voním. Za vůně, parfémy utrácím hříšné peníze. Kdyby to jen manžel věděl! S tím by asi seklo!

Mým největším problémem je však nadváha. Pravidelně sportuju, chodím pěšky do práce, v létě jezdím na výlety na kole, doma v zimě šlapu na rotopedu, chodím na aerobik, cvičím na rotaně.  Ale těch nadbytečných kil se ne a ne zbavit. Důvod je prostý.

Já totiž strašně ráda jím. Chutná mi naprosto všechno. Hlavně, když mi to někdo jiný připraví.  Nebo když je nějaká oslava. Fakt, jsem úplně hrozná, v tom nemám pevnou vůli. Občas sice něco zhubnu, ale pak přijde nějaké stresové období nebo třeba dovolená, přestanu se hlídat a kila jsou zpátky.  A pak to začíná celé nanovo. Posilovny, bazény, vacuschapy, půsty při úplňku, hlídání kalorií a celý takový maraton. Je to prostě takový můj celoživotní boj.

Jinak se celkově v rámci možností snažím udržovat. Jen je to rok od roku těžší. Ach jo!

Zdraví Dispečerka

Tak to chodí. Haj hou

Jak o sebe pečujete vy, milé ženy-in? Máte také nějakou slabost, kterou nemůžete ukočírovat? Co kazí váš dokonalý vzhled? Snažíte se bojovat s přírodou a vylepšit, co se dá? Šla byste třeba na plastickou operaci? Za jaké kosmetické vychytávky nejvíc utrácíte?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Soutěž: Rtěnka

 

Reklama