Krátce se k dnešnímu tématu vyjádřila také čtenářka Dispečerka. Co považuje za nejkrásnější zvuk je jasné už v titulku. A více se dozvíte v příspěvku.

 Šumění moře
Nejkrásnějším zvukem je pro mě šumění moře. Neslyším jej tak často, jak by chtěla, a asi proto je pro mě tak vzácný, tak milý. Jen zavřu oči a pokouším se ten zvuk představit, tak jsem šťastná. K tomu, pro mě libému, zvuku se vážou moc hezké vzpomínky na naše letní dovolené v Chorvatském Sukošanu. Tam je, pro nás - milovníky moře, tepla a sluníčka, úplný ráj na zemi. A když se zasním a vybavím si zvuk šumění moře –  zavřu oči a slastně se usmívám.

Naopak nesnáším zvuk našeho budíku, který mě budí do práce. Ale do práce chodit musím, abych si na tu dovolenou vydělala, že. No i když to tak poslední dobou pozoruju, budu se muset spíš hodně otáčet, aby mi to vyšlo alespoň na zaplacení složenek a né nějaké móře!  Hlavně, že si to jeho šumění ještě pamatuju ...

Zdraví Dispečerka

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

________________

Vzpomínky vám nikdo nevymaže, a když nebude letos na moře, stačí si naladit nějaký dobrý televizní kanál o přírodě :) (samozřejmě po práci))
Děkuji za příspěvek, mějte krásný den
Saša

Téma dnešního dne: Zvuky

  • Jaké jsou vašemu uchu lahodící zvuky?
    Ať už ty vytvořené člověkem nebo přírodou?
  • Nechejte se inspirovat dnešními ranními ukázkami a pište nebo posílejte nahrávky (z časových důvodů nejvýš dvě!!!)
  • Proč máte rády právě ten zvuk, který jste popsaly (poslaly)?
  • Vážou vás k němu nějaké hezké vzpomínky?
    Nebo se vám prostě jen líbí a fascinuje vás, aniž byste věděly proč.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží příznačný dárek: Ušní svíce: které vyrovnávají tlak v ušních dutinách a zmírňují napětí v hlavě. Ušní sprej, který rozpouští ušní maz a čistí ušní ústrojí. A ke zdravým a čistým uším: přírodní vlasový šampon z řady Chlorella Pura Cosmetics.

darekusi

Reklama