Také maminka s nickem dispečerka dostávala od svých dvou synů dárečky. A dostává je i v jejich dospělosti. Více se už dočtete v dalším milém příběhu, nazvaném bonboniéra Taťána.

Bonboniéra Taťána

Mám hrozně ráda dárečky od srdce. Malinké drobnosti, jak říkám -  v ceně žvýkačky Pedro, které jsou důkazem, že na mě někdo myslí. Když byli synové malí a vozili mi z výletu tu malou sošku Radegasta, tu mušličku, či jiné dárečky- tetelila jsem se blahem.  Byly pro mě mnohem cennější, než prstýnky schované ve šperkovnici. Dodnes mnohé mají některé na poličkách čestné místo.

Dnes jsou synové větší a tak zpozorovali že, ač jsem diabetička, jak se vždycky toužebně dívám na bonboniéru Taťána. Jistě znáte – mléčná čokoláda, kakaová náplň a uvnitř oříšek. No pohádka!

Znáte to, čím víc si to nemůžete dát, tím víc po tom toužíte. Jsem kolikrát jako děcko, když ji vidím.  Nezdržím se pak takových poznámek jako: ,, jé, Taťána - to je dobrůtka“, atp. Od jisté doby tedy dostávám pravidelně tuto pochoutku od svých synů k narozeninám. Jsou celí šťastni a spokojeni, že pro mě mají vytoužený dárek. No a já jsem celá nadšená, pokochám se pohledem a bonbony hned rozdám, aby mě to nesvádělo. A že si sama nevezmu, to v tom spěchu nikdo ani nepostřehne (i když někdy fakt neodolám a jeden uďobnu).  Mám totiž od své diabetičky občas tento malý vyjímečný  prohřešek povolen. Prý je to lepší, než abych se vnitřně užírala. No, tak si občas zahřeším. Ale opravdu jen občas! S cukrovkou si totiž není radno zahrávat.

Zdraví dispečerka

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

_____________

Je to od Vás moc milé, že nikdy synům neřeknete, ať ji nenosí. Určitě by je to mrzelo a jeden bonbónek snad neuškodí.:) A víte, že mám doma od syna také sošku Radegasta? Tam jezdila spousta dětí na výlety.

Děkuji, že jste poslala příspěvek a pokud to jen jde, ať všechno dobře zvládáte. I s tou potvorou cukrovkou.

Hezký víkend

Saša

Téma dne 22. 7. - Dárky od našich dětí.

Děti jsou nápadité

A ať si říká kdo chce, co chce, nejhezčí jsou stejně dárky od dětí. Ty, jenž jsou darované s upřímnou dětskou nevinností a láskou. A je jedno, jestli je to vystřižené papírové srdíčko, výtvor z plastelíny, nebo dáreček za první ušetřené penízky.

Foťte, pište, posílejte dárečky od svých dětí.

  • Dárečky ručně vyrobené.
  • Dárečky, které vám přivezly děti z prázdnin, ať už z táborů či od moře.
  • Také dárečky, které vám třeba vyrobily k narozeninám, ke svátkům, nebo ve škole.
  • Dárečky, které potěší, kterých si vážíte a které nikdy nevyhodíte.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z maminek tentokrát odměním také hezkým dárečkem - hrníčkem přátelství.

hrnicek

 

Reklama