Čtenářka Dispečerka nežije v prostředí, kde by se příliš lichotilo, a tak je ráda za kamarádky, které umí polichotit, když je za co!

Někdy se vám i lichotky znechutí
Jako snad každá žena, i já jsem ráda, když mi někdo řekne, že mi to sluší, že jsem v něčem dobrá, že se mi něco podařilo apod. Nejsem žádná vedoucí či představená, takže pokud mi to někdo říká, většinou to myslí upřímně.

Ty falešné patolízaly, myslím si, většinou prozradí falešný tón hlasu, pohled či vůbec řeč těla. Ale proč to neříct - poslouchám je ráda.

Ale, nemyslete si, moc jich k mému uchu nepřilítne. Můj manžel nějaký velký ,,chválič“ není, od mých pospubertálních synů to snad ani nemohu čekat a v práci? Tak to ani nemluvím!  Ale tam přece pro pochvaly nechodím!

Takže ještě, že mám ty kamarádky. Děláme si takovou službičku navzájem. Ale pozor! Jen když je opravdu pochválit zač! Já mám opravdové kamarádky a ty mě dovedou i pořádně zkritizovat!
Kdy se mi ale lichotky totálně zprotivily, byl můj pobyt v Lázních Luhačovice.

Tam se vám děly věci! Ženská aby se tam pomalu bála jít na procházku, aby ji tam nějaký ,,švihák lázeňský“ svými lichotkami neobtěžoval! Bohužel, lepili se na mě samí staří páprdové (mladí svalnatí chlapci byli v té době asi někde na hřišti či posilovně).

Ti chlapi tam opravdu ztrácí soudnost. Takové lichocení mě fakt až obtěžovalo.
Zdraví Dispečerka
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji vám Dispečerko za upřímný příspěvek. Je zajímavé, že jedny a ty samé lichotky by vám byly milé od mladých a svalnatých mužů, a od starých páprdů ne. Ale to je určitě proto, že máte dobrý vkus. A mimochodem, jste skvělá, že jste nám tenhle příspěvek poslala!

A jak to máte s lichotkami vy ostatní?

  • Vzpomínáte na nějakou?
  • Jste ráda polichocena?
  • Nebo se lichotek bojíte?
  • Můžete to sdělit mně a našim čtenářkám v rámci dnešního tématu dne.

Pošlete mi své příběhy a vzpomínky na redakční mail:

redakce@zena-in.cz

a získejte poukázku do zlatnictví ve vašem městě za 1 000,-

Tou odměním tu z vás, která mne nejvíce zaujme, pobaví, rozesmutní, či rozesměje. Prostě zaujme.

Reklama