Jsem velice teplomilná, taky trochu lenošná a letošní zimu, být po mém, bych nejraději strávila doma v teplíčku za pecí. Ale to by mi, jak se tak znám, ručička na váze mohla ukazovat na jaře i přes sto kilo. A to přece nemůžu dopustit! Budu muset opět překonat svoji lenost a věnovat se zimním sportům. Jen co napadne sníh budu po odpoledních či volných víkendech brázdit louky v našem blízkém Povodí Odry na běžkách. Běžkaření mám ráda. Jedu si tempem, které mi vyhovuje, občas zastavím a koukám po krajině. U nás je v zimě opravdu krásně jako v pohádce.

Pokud to na běžky ještě nebude, o víkendu rádi s manželem a s partou přátel podnikáme výšlapy na Javorník či na moji oblíbenou Lysou horu. Takže, na to se taky moc těším. Třešničkou na dortu pak bude prodloužený víkend v italském lyžařském letovisku Monde Bondone v Dolomitech, kde se ve svých 44ti letech budu učit lyžovat. Sjezdové lyže jsem opravdu ještě v životě neměla na nohou, ale všechno je přece jednou poprvé.

Docela se na to těším a zároveň se toho trošku bojím. Abych si nezpřerážela všechny kosti v těle! Slyšela jsem ale, že jsou tam ty sjezdovky krásně upravené, rozmanitého spádu, prostě ideální pro takové začátečníky jako jsem já. Manžel je naštěstí výborný lyžař a slíbil mi, že se pokusí něco ze svých dovedností předat i mně. No a když mi to lyžování nepůjde, tak budu alespoň chodit na procházky.Tak mi držte palce, ať se tam naučím trošku lyžovat a hlavně ať se tam ,,nedokřapu“.

Zdraví Dispečerka

dispecerka

dispecerka

dispecerka

Text nebyl redakcí upraven

Nikdy není pozdě začít. Budem držet palce!

Kde chcete přečkat letošní zimu? To je téma na dnešek. Posílejte nám své názory na adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama