Milé Ž-inky,

ráda bych vás alespoň zpětně informovala o tom, kde naleznete včera zmizelé redakční diskuze Knihy (vstupte ZDE)  a O Zvířátkách (vstupte TADY).

Tady na magazínu existuje velká hromada zajímavých diskuzí, která kolikrát zapadne, protože si je někdo neumí dohledat (ono to taky někdy zabere dost času při tom množství...). V budoucnu chceme auditoria projít a lépe utřídit.

Zatím se snažíme v rámci redakční lišty občas propagovat diskuzi, která je aktuální, nějak zajímavá, kde se autor snaží svými radami pomoci ostatním; diskuzi s charitativním účelem nebo i jen zábavným či sezónním tématem. Řada lidí se tu prostě o něco snaží a máme pocit, že někdy stojí za to na jejich diskuze tímto způsobem upozornit. (Tím nechci říct, že VyVolení jsou nějakým zvláštním přínosem, jsou prostě aktuálním tématem, ke kterému včera vyšel článek.)

Protože se vaše zájmy liší, není možné vzhledem k prostoru pro redakční lištu vyhovět všem.

Z tohoto důvodu existuje v rámci auditorií možnost vytvořit si svou osobní lištu, kam si můžete zařadit diskuze, které nechcete každý den dohledávat v té hromadě, o které jsme mluvila. Do osobní lišty vložíte oblíbenou diskuzi tak, že do ní vstoupíte a ve žluté horní liště kliknete na nastavení a tam vyberete kategorii, kterou chcete.

Abychom předešli nutnosti vyhledávání ztracené diskuze z redakční lišty, navrhuji, že vám pošleme příště vzkaz s odkazem na diskuze, které na nějakou dobu vyměníme za jiné.

Přikládám anketu, ale myslím, že je lepší pobavit se o možnostech redakční lišty pod článkem.
Hezký den všem!
 

Reklama