Miroslava Prillerová si natočila domácí erotické video. Na tom asi dnes není nic neobvyklého. Záznam videa ale koluje po znojemském SOU Uhelná, kde Prillerová učí angličtinu a můžete ho shlédnout i na internetu, například ZDE! (prolink odkazuje na stránky s pornografickou tématikou, nevhodné pro mladší 18ti let)

Televize Nova navíc informovala, že učitelka souloží s žáky této školy, toto tvrzení se ale podle ředitele školy a některých studentů nezakládá na pravdě, ačkoli video je tak na internetu prezentováno. Jde údajně o devatenáctiletého muže, který je již vyučeným truhlářem na jiné škole. Video ale údajně natočil a komentuje právě žák SOU Uhelná.

Z videa je patrné, že se nejedná o partnery, ale náhodnou soulož. Učitelka se strachuje: „Kam to budete posílat?“ Mladík za kamerou jí odpovídá: „Ale ho**o, je to do naší soukromý sbírky, děléj!“ Prillerová si také několikrát stěžuje, že ji akt bolí, a strachuje se, aby nepraskl kondom.

Podle posledních zpráv se učitelka Prillerová po zveřejnění zhroutila a je na neschopence, škola ji hodlá po prázdninách, kdy jí končí pracovní smlouva, propustit.

Otázkou samozřejmě zůstává, proč učitelka s nahráváním souhlasila, a jestli se nestala obětí nějakého vydírání, zda byl vůbec sex dobrovolný...

Jaký máte názor na tuto aféru?

Reklama