Již delší dobou na nás byl vyvíjen nátlak na to, abychom zpřehlednili nepřehledné diskuse. Právě v této chvíli by měl být zveřejněn výsledek naší práce.

 

Na úvod bych rád upozornil, že výsledek není takový jak bychom chtěli a do doby přeprogramování celé Ženy-in už asi o moc lepší nebude. Způsob jakým byly diskuse udělány před změnou má své negativní důsledky. Například nikdo z vás nemá zachovány své oblíbené weby. Naopak podařilo se - neoblíbené máte ve skupině neoblíbených.

 

Podívejme se na změny. Na první pohled vás to možná nezaujme a nevšimnete si, že máte diskuse rozděleny do několika kategorií.

 

Ve žluté liště (na magazínu jsou v ní rubriky) máte následující položky:

 

Redakční : klikem na ně se vám zobrazí disksue založené redakcí. S nimi nic udělat nemůžete. Ty tam zůstávají nastálo.

 

Oblíbené: nyní je tato kategorie prázdná. Do ní si můžete přeřadit ty diskuse které chcete. Defaultně je tato položka nastavena jako ta, která se otevře po kliknutí na diskuse.

 

Neoblíbené: Tam byste měli najít všechny vámi doposud neoblíbené diskuse. Prostě takový odpadkový koš.

 

Nezařazené: Tak zde najdete všechny diskuse, které jste dříve měli ve svých oblíbených. Do této kategorie spadají všechny nově vzniklé diskuse. Zatím se řadí tak, že nahoře jsou nejstarší diskuse a čím klesáte níž narážíte na mladší. Uvažujme o tom, že bychom toto pořadí obrátili… necháme to na vás.

 

Nové: Zde se nachází diskuse vzniklé za posledních pět dnů (tím časovým údajem si nejsem 100% jistý – Capy upřesní) Aby měly nové diskuse šanci vás zaujmout.

 

Nastavení: po kliku na toto tlačítko se nestane nic jiného, než že se vaše aktuální složka nastaví jako ta, která se vám otevře po kliknutí na odkaz diskusí. Nebo-li pokud budete chtít vždy když vlezete na diskuse vidět diskuse nové kliknete nejdříve na „Nové“ a poté na Nastavení a příště se vám otevře složka s novými diskusemi.

 

Došlo i ke změně zobrazování diskusí. Z prostorovým datově objemových důvodů jsme zrušili v anbídce obrázky u diskusí a ze dvou nepřehledných sloupců jsme udělali jen jeden.

 

Ještě se snažíme dodělat:

Zobrazování nových podle stáří.

Žebříček podle aktivity …

Nejoblíbenější diskuse.

 

Informace do Faqu přibude snad během dnešního dne.

Reklama