Nedávno nám do redakce přišel velmi rozhořčený e-mail:

„....V těch diskusích se má orientovat kdo? Myslíte, že mám čas, nebo že mě baví hledat téma, které mě osloví?.....“

Pravdou je, že žádná redakce neskáče tři metry vysoko nad maily či dopisy, které jsou od začátku až do konce jednou velkou kritikou. A je pochopitelné, že pokud je ve vašich očích ona kritika nesmyslná, naštve vás to...

 

Jenže v případě diskusí kritika nesmyslná nebyla. Uznáváme to. Diskuse byly nepřehledné, působily trošku zmateným dojmem, a díky tomu spoustu z vás odradila možnost jít si popovídat s ostatními čtenářkami.

 

E-mail oné nespokojené čtenářky jsme s mávnutím ruky nesmazali. Naopak, sedli jsme si, zamysleli se nad tím, co čtenářka napsala, a výsledek?:

 

Žena-in Vám dnešním dnem představuje diskuse v nové podobě!

Vámi založené diskuse jsme pečlivě roztřídili do několika kategorií, kde si budete moci pohodlně vybrat téma, na které si právě chcete popovídat.

 

Kategorie:

V této chvíli můžete vybírat ze 36 kategorií.

První číslo za názvem kategorie ukazuje, kolik je pod danou kategorií diskusí. Druhé číslo v závorce značí, kolik příspěvků za den přibylo ve všech diskusích pod danou kategorií.

 

Co znamenají čísla za nickem v seznamu diskusí?

První číslo znamená, kolik nových příspěvků v této diskusi přibylo během dne. Druhé číslo znamená, kolik je v diskusi celkem Vámi nepřečtených příspěvků.

 

Je možné, aby mi vyjel seznam všech diskusí tak, jak jsem byla zvyklá?

Ano, je to možné. Pokud kliknete na Debaty, naleznete na liště nabídku Všechny. Kliknutím na Všechny se vám zobrazí výběr všech dostupných diskusí na Ženě-in.

 

Chci si založit novou diskusi, mám ji zařadit sama do kategorie?

Ano. Při zakládání nové diskuse se vám zobrazí možnost Vyber kategorii. Zde si vyberete z  nabízených kategorií tu, která je pro Vaši diskusi nejvhodnější.

Pozor! Pokud Vámi zadaná diskuse bude přiřazena ke špatné kategorii, redakce si vyhrazuje právo kategorii změnit!

 

Můžu sama přidávat další kategorie?

Ne. Kategorie jsou dané redakcí a nelze do nich nijak zasahovat.

 

Věříme, milé čtenářky, že Vám bude nová podoba diskusí vyhovovat a že díky přehledným kategoriím snadno naleznete debatu, do které se chcete zapojit.

Pokud budete mít jakékoli otázky, nejasnosti či problémy, obraťte se bez obav na Ženu-out, kde Vám rádi pomůžeme a poradíme ;o)

 

Reklama