Není nic trapnějšího, než když vaše dítě vyběhne z ložnice s vibrátorem v ruce právě ve chvíli, kdy doma máte návštěvu. V tom lepším případě se jedná o kamarády, kteří vše se smíchem přejdou, v tom horším máte doma rodinnou oslavu. A při pohledu na dítě, které se se zájmem ptá „A co je too, mamí?“ a na babičku, která omdlívá, se hanbou propadáte do země a označujete se takovými tituly, že kdybyste je vyslovili nahlas, babičku by to dorazilo. Stoprocentně.

Big boy

Právě pro tyto případy je tu Big Boy. Borec s velkým B. Diskrétní dobíječ, kterého schováte do šuplíku mezi spodní prádlo a které vaše sexy pomůcky připraví k radovánkám rychle a spolehlivě. Je docela výkonný, takže bez jakýchkoliv známek únavy zvládne až 4 kola po sobě.

A díky dvěma USB portům zvládne nažhavit až dvě pomůcky zároveň. Tato šikovná powerbanka od Coolpadu má navíc sexy křivky, takže ji zejména dámy ocení jako vhodný módní doplněk. Který s sebou můžou nosit kdykoliv v kabelce a dobíjet si tak hračky opravdu kdekoliv. Třeba i po cestě za tím sexy týpkem, se kterým zaručeně stráví báječnou noc plnou luxusního sexu.

Reklama