Přečtěte si příspěvek čtenářky Karym, která píše ještě ke včerejšímu tématu o splněných snech...

Pokud chcete mít šanci dnes na výhru, držte se, prosím, zadaného tématu: Kdy mi počasí pilo krev! Karym tedy mimo soutěž...


Přeji všem krásný den. Pro mě je tím nejkrásnějším bez ohledu na počasí, bo je prvním dnem znovunabyté svobody po pěti letech studování. I kdyby venku padaly trakaře, v mé dušičce svítí sluníčko.

Včera jste tu debatily na téma „křivda z dětství, nesplněný sen" a já se zrovna v tom vedru potila u státnic a plnila si ten dětský sen. Máma totiž zásadně nesouhlasila s tím, abych šla studovat. Její krédo bylo „nejprve se vyuč, a pak si dělej, co chceš".

Tak se stalo, že jsem nakonec strávila studováním 23 let. Mít doma 4 chlapy a dvě zaměstnání a přitom studovat není žádná sranda. Před každou zkouškou jsem si připadala, jako kdybych šla na popravu.

Kolikrát já si vyčítala, co tam vlastně pohledávám. Proč neležím někde u vody... Ale já to dokázala a můžu konečně zase začít normálně žít. Mámě je letos 70. K narozeninám dostane mé dva diplomy.

Karym

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kdy mi počasí nejvíc pilo krev!

Posílejte mi na redakční e-mail své příběhy z dovolených, nebo i domácí příběhy, při kterých vám počasí překazilo plány, nebo prostě jen pořádně pilo krev! Můžete je doprovodit i fotkami, pokud máte...

Pište, pište, čekají tu na vás krásné dárky za vaše příběhy!

Co můžete vyhrát?

Jeden ze dvou krásných čtvercových deštníků (viz obrázek níže), nebo opalovací krém AVON SUN+ s UVA a UVB filtrem 30.

deštníky