Patříte mezi ty, kteří si svůj život bez dioptrických brýlí na nose nedovedou představit? Od nynějška už pro své brýle nemusíte pouze do oční optiky. Snadno si je můžete pořídit přes web. Nevěříte? Podívejte se na web www.bryle-domu.cz. Po několikaletých zahraničních zkušenostech s tímto způsobem prodeje dioptrických brýlí se tato novinka objevila již i u nás.

Z katalogu brýlí, který se periodicky doplňuje o nové modely, si můžete vybrat obruby, které se vám líbí. Po nahrání své fotografie do Zkoušeče si můžete virtuálně nasadit brýle přímo na váš obličej a zjistit, jak vám sluší. U všech brýlí jsou udávány rozměry, takže je můžete snadno porovnat s těmi, které již třeba nosíte. Nemusíte se ale bát - v případě, že vám brýle nebudou sedět, jak byste si představovala, můžete je do 14 dní vrátit bez udání důvodu a budou vám vráceny peníze. Těchto případů je však poskrovnu. Dodavatelé brýlových obrub i čoček jsou pečlivě vybíráni a brýle jsou vyráběny zkušenými odborníky z oboru oční optiky.

 

Objednáním dioptrických brýlí přes web můžete ušetřit až 50 % svých peněz. Nabídka začíná již na 890,- Kč za kompletní brýle včetně čoček a vybírat můžete ze široké nabídky různých tvarů i barev. Na vaši letní dovolenou si můžete objednat dokonce i čočky se zatmavením proti slunci.

 

Více na www.bryle-domu.cz

 

 

 

 

 

 

 

Reklama