Jedinečný dárek pro děti, který je bude bavit a neodloží jej znuděně po pár minutách, se hledá těžko. Každý rok před Vánocemi si s tím lámete hlavu, protože vás nebaví utrácet peníze za věci, které jsou nudné a bez nápadu. Pokud to letos chcete změnit, máme pro vás prima tip! Vánoční nabídka DinoToys je plná originálních, neokoukaných a zábavných her, které budou lákavé nejen pro vaše děti, ale i pro vás.

Učení nemusí být mučení! Znalosti zábavnou formou pro zvídavé děti:
Novinka - Edukativní řada her Lišácké učení

Chcete, aby si vaše děti nejen hrály, ale u hry se i učily a rozvíjely? Máte-li doma zvídavé předškoláky a školáky, sáhněte po hrách z řady Lišácké učení. Česky vyvíjené edukativní hry pod názvem Lišácké učení doplňuje sortimentní řadu Dinotoys o edukativní naučné hry pro předškoláky a školáky. V sérii najdete tyto tématické hry:
5a1c29d822cabobrazek.png

Dopravní výchova
Protiklady a emoce
Hodiny
Angličtina

Každý titul v sobě skrývá 2 samostatné hry + bonusem je v každé hře základní doprovodná angličtina vždy na dané téma. Hry učí hravou formou základním znalostem, jsou určené pro hru s rodičem či starším sourozencem. Dají se hrát v jednom i ve skupině. Všechny 4 tituly z této edice byly tvořeny ve spolupráci s předními českými ilustrátory. Každý titul zaštítil jeden z nich, a tak i grafické provedení je originální a motivuje děti ke hře dvojnásob.
Vše vyrobeno v České republice. Celá edice nese certifikát Bezpečná a kvalitní hračka.

Překvapte klučičí fanoušky tradiční značky Tatra:
N
ovinka - Tatra T148 bagr a další modely legendární Tatrovky

5a1c29b8f2705obrazek.pngTatra rodina se rozrostla letos na podzim o dva nové modely oblíbených 30cm autíček na doma i na písek. Žlutý bagr Tatra T148 má mechanicky pohyblivé rameno i kabinu a děti si ho oblíbily téměř okamžitě stejně jako modrý valník se sklápěcí korbou.
Málokdo ví, že všechny modely Tatra jsou kompletně vyráběny v České republice, jsou z velmi kvalitního plastu, mají vysokou nosnost a jsou pečlivě testovány, a proto se všechny modely mohou pochlubit certifikátem Bezpečná a kvalitní hračka, který na jaře tohoto roku obdržely. Všechny modely jsou vhodné i bezpečné pro děti již od 1 roku.
 
Pro malé milovníky dějin:
Novinka - Naučná hra s nádechem zábavné historie Karel IV. a Rudolf II.

 
5a16e4f2d0df0obrazek.pngOblíbené hry nejen pro milovníky naší historie. Poznejte dobu za vlády Karla IV. nebo renesanční období pod taktovkou Rudolfa II. Každá hra má jiný hrací plán i pravidla, kvízové otázky z dané doby i dobové peníze. Hry provází krásné ilustrace Evy Sýkorové Pekárkové. Určeno pro děti prvního i druhého stupně základních škol. 5a16e51242fc6obrazek.png
 
Pro dobrodružné povahy, které se ničeho nebojí:
Novinka - EXIT úniková hra


Fenomén únikových místností stále stoupá v oblibě. Firma Dino Toys proto přináší krásnou edici 3 únikových her, které vás pohltí! Nemusíte však nikam jezdit, tyto únikové hry si můžete zahrát přímo u vás doma. EXIT je totiž napínavá úniková hra na doma. Zažijete jedinečné dobrodružství při úniku ze zavřené místnosti. Napínavý příběh, který vás vtáhne do hry, při kterém musíte zachovat klidnou hlavu, hledat nejrůznější indicie, řešit rébusy, kombinovat kódy, abyste se vždy posunuli o krok dopředu. Hra vám připraví opravdu neopakovatelný zážitek a věřte, že vás každý ze tří příběhů pohltí. Vybírat můžete ze 3 témat: Opuštěná chata, Tajná laboratoř, Faraonova Hrobka.
 5a1c2a09b74b9obrazek.png

Pro chytré hlavičky, které rády procvičí mozkové závity:
Novinka - Edice Dinovky


Dinovky jsou úžasné cestovní, především rébusové hry pro jednoho i více hráčů v krásném retro designovém balení, které procvičí logické myšlení, motoriku i prostorovou orientaci. V edici Dinovky najdete 4 tituly: Zápalky (50 zápalkových rébusů), Rébusy (56 hádanek a hlavolamů z nejrůznějších oblastí), Uzly ( 50 návodů, jak uvázat známé i méně známé uzly) a Gummy Twist (podrobné návody na skákání včetně skákací gumy a mnoho inspirace pro skupinové říkačky tleskačky a další hry).5a1c2a737af9bobrazek.png

Karetní hra na cesty, která bude bavit celou rodinu:
Novinka - Země město
 
5a16e6c8ed19bobrazek.pngOblíbená tradiční hra v karetním provedení, u které se zabaví opravdu každý. Deset různých symbolů, nekonečně mnoho kombinací. Symbol určí téma, barva počáteční písmeno. Hra trénuje postřeh, znalosti i slovní zásobu. Praktické balení v plechové krabičce je ideální i na cesty.

Mnohem více her objevíte na stránkách českého výrobce www.dinotoys.cz, kde se můžete inspirovat dalšími dárky nejen pod vánoční stromeček.

5a16e5cc7c48aobrazek.png

Reklama