Tatra 148

60f01054776f3obrazek.png

Začneme tím největším trhákem v podobě Tatry 148. S touto hračkou si hrál nejeden tatínek či maminka, protože ikonické oranžové auto se vyrábí od 80. let. Málokdo ví, že se kompletně zhotovuje již několik let u nás v Čechách a je certifikovaná pro děti od jednoho roku a nese hrdě označení Bezpečná a kvalitní hračka, punc české kvality. K oranžovým krasavicím přibyly i jiné barevné varianty a velikosti.

Legendární Tatra nesmí chybět ve výbavě jak klukům, tak holčičkám.

Tatra výbava do vody

60f6b5df42454obrazek.png

Tatra je skvělý parťák nejen na pískoviště, ale i do vody. Rukávky, kruh, nebo nafukovací lehátko bude skvělá motivace pro začínající klučičí plavce. Užijí si ho u moře, na přehradě nebo v bazénu.

Dětské míče

60f6b41bd960fobrazek.png

Anna a Elsa na vaší zahradě? Proč ne! I urozené princezny z Ledového království si najdou čas na hraní. Míče o velikosti 10, 15 nebo 23 cm se hodí akorát do dětské ručky a určitě s ním zažije vaše holčička plno legrace v té nejlepší královské společnosti. Přidat se mohou i Mickey a Minnie nebo prasátko Peppa.

Hvězdný set na písek

60f6babe1d07fobrazek.png

Kompaktní 30centimetrová verze slavného náklaďáku potěší děti při hraní a rodiče při přenášení. Pořiďte ještě tento set hraček, který obsahuje naprosto vše, co k legendárnímu náklaďáku můžete potřebovat. Čtveřice formiček, nářadí, kanystr, sítko i kbelík strhnou k písečným hrátkám nejen děti, ale i vás.

Náš TIP: Pro rodiné hraní, po celém dni skotačení s tatrou u vody

Hra Nalož Tatru

obrazek.png
Vyber si svoji Tatrovku, naložji a dovez materiál na stavbu! Ten, kdo chytře poskládá cihly, dřevo a kamení na korbu a zvolí nejkratší cestu od nakládkyke stavbě, se stane legendoumezi legendami – nejlepším řidičem Tatrovky a vítězem hry.

Nová strategická dětská hra pro 2 - 4 hráče, ve které se snažíte dovézt se svou tatrovkou potřebný materiál na stavbu dříve než ostatní. Každou trasu je třeba dobře promyslet. Hra má variabilní herní plán, trvá okolo 30 minut a je určená dětem od 5ti let.

60ef3a35d0d26image.png

Reklama