Odsouzené

V seriálu Odsouzené jsme tentokrát viděli spoustu dějových zvratů.

Magorka dostala samotku, protože údajně ona pobodala Nevadu - ředitel Bílek vyhlásil konec sankcím, bachaři ale jistotu nemají...

Evin syn Filip je zpátky v domácí nemocnici, ale nutně potřebuje operaci, jinak mu hrozí smrt. O jeho stavu informuje Evu právník Typolt. Eva mu podepíše plnou moc nad firmou pro otce.

Evin otec oznámil Romanovi, že přebírá vedení firmy a rozhodl se udělat audit. Roman nové zprávy přijal s whiskou v ruce.

Bachařka má nepříjemné gynekologické problémy, ale kvůli práci nestíhá jít k lékaři, proto poprosí Anděla, aby ji vyšetřil - za pomoc slíbí propustku.

Odsouzené

Vězeňský doktor Katar vyhrožuje Missce blázincem, pokud o něm bude dále roztrušovat, že s ní spal. Misska se zhroutí a Katar jí nakonec nabídne, že když bude mlčet, dá jí tři antidepresiva denně. Misska o jejich dohodě řekne Andělovi, ale tajně je vyslechne i Bárbí, která pak donutí Missku, aby jí jeden prášek dávala, jinak vše vyzradí.

Právník Typolt požádá Evinu matku o otevření případu, nechce za to ale peníze, jde mu údajně o to, aby si získal jméno. Evina matka to řekne Evě a ptá se jí, jestli mezi ní a Typoltem nedošlo k něčemu důvěrnému - nedokáže si jinak jeho nabídku vysvětlit. Evu ta myšlenka pobaví i zahřeje zároveň.

Odsouzené

Grófka si sehnala od Missky za pár antidepresiv hydroxid sodný a nutí Evu, aby ho dala Nevadě do pleťového mléka. Co nutí - vyhrožuje jí tím, že se postará, aby se Filipova operace nepodařila. Po dlouhém váhání Eva stojí, v ruce drží Nevadino pleťové mléko a znovu přemýšlí...

Koprodukční česko-slovenský seriál Odsouzené, který natáčí TV Barrandov a TV JOJ, můžete sledovat každé pondělí a středu od 21.00 na TV Barrandov. Hlavní hrdinka Eva, kterou mistrně ztvárnila slovenská herečka Zuzana Mauréryová, je vhozena do prostředí, které jí není v žádném případě přirozené. Přesto se do podobného prostředí může špatným řízením osudu dostat vlastně každá žena.

  • Nestihli jste některý z dílů seriálu Odsouzené? Nevadí, přehrajte si ho na stránkách TV Barrandov zde: Odsouzené!

Sledujte tento zajímavý seriál a diskutujte o jednotlivých dílech vždy den po odvysílání na televizní obrazovce v magazínu Žena-in!

Co by měla Eva udělat? A kdybyste vy, kvůli nátlaku okolí, byli postaveni do podobné situace, zachovali byste si charakter?

Reklama