Herečka Drew Barrymoreová sice vypadá jako nevinný andílek, ale zdání klame. Ve skutečnosti je velice ambiciózní. Její herecká profese už jí začala být trochu těsná, tak se vrhla na režii. Právě v těchto dnech propaguje svůj debut Whit it. Film je o dívce Bliss, která neví, co se životem. Své zalíbení kupodivu nenachází ve studiu, jak by si přáli rodiče, ale v drsných bruslařských závodech, na nichž si party otrlých děvčat dobrovolně rozbíjí své roztomilé ciferníčky

Práce na filmu ji natolik pohltila, že ovlivnila i její image. Její styl je přesně v jeho duchu. Lehce retro, přiměřeně sexy, hodně drzý, občas nevinný. Posuďte sami, jak jí to sluší.

saty

Na premiéru v Los Angeles si oblékla opravdu dráždivé šaty. Svou pěkně tvarovanou postavu s vymakanou prdelkou předvedla v lakovaných černých koktejlkách, jejichž linii zajímavě zdůrazňuje červená linka zipu. Skvěle doladěné červenými lodičkami.

koktejlky

Styl hvězdy padesátých let připomínají elegantní černé šaty s bílými transparentními rukávy a retro botičkami.

sedá

Možná se jí zdálo, že šedá je moc ponurá, tak ji s humorem sobě vlastním okořenila pěkně jedovatou barvou. Tyrkysové punčochy, rukavice bez prstů a krátká bundička dodaly jednoduchým pouzdrovým šatům tu správnou drzost.

zlutočerné

Na filmový festival Torontu se oblékla do stylových žluto-černých dvouvrstvých šatů s lodičkovým výstřihem. Žlutá s černou je dost agresivní kombinace, aby vyvážila sladkou romantičnost krajky.

sako

Tiskovou konferenci pojala střízlivě. Ale jen zdánlivě: K černému smokingovému saku a lesklým kalhotám si oblékla rockerské triko a nezbytné rukavice bez prstů.

kostka

V Michiganu, kde se natáčely některé scény, nemohla chybět. Přišla pozdravit své „komparsistky“- profesionální bruslařky, bez nichž by film nemohl vzniknout. Dívky to tradičně rozjely na bruslích a Drew ve velkém stylu. Odvážně kostkovaný kalhotový kostým, košile s motivem Rolling Stones a kombinované botičky na vysokých jehlách.

student

Kostky, kostky a zase kostky. Myslíte, že se to tluče? Jako správná studentka to neřeší. Černá skládaná minisukně, károvaný trenčkot, košile i vysoké nadkolenky. Lehce praštěná image se bude k propagaci filmu v bostonské škole hodit.

Líbí se vám jednotlivé modely? Který je podle vás nejlepší a který trapný?

Reklama