Léto chvalořečí čtenářka Datura v posledním čtenářském příspěvku dnešního tématu. A co konkrétně se jí na létě líbí? Že ženy středního věku už nechodí jen ve tmavých barvách.

Poslední čtenářský příspěvek i s pár fotkami zaslala Datura. Takto hodnotí léto z hlediska oblékání a barev...


Dobré odpoledne,

datu

léto mám nejraději. Hlavně proto, že se člověk nemusí balit do několika vrstev oblečení. A protože je léto barevné, barevné je i oblečení. Naštěstí jsou ty tam doby, kdy se ženy po padesátce oblékaly do tmavé, ještě lepší do černé.

datu

Nejlíp se cítím v bílých kalhotech a jsou buď dlouhé nebo tříčtvrteční a k tomu tričko nebo halenku. Jak jinak než s motýlem. Mám i dvě dlouhé letní sukně se vzorem, tak doplním jednobarevným vrškem a paráda je hotová. Celé léto nosím bižuterii, většinou komplety, náušnice, přívěsek a náramek.

datu

A protože mám doma i hodně veliké zrcadlo, vím, co už si dovolit nemůžu. Třeba šortky, minisukně nebo topy na ramínka. Ale pokud je venku 30 stupňů a více jsou pro mě ideálním oblečením plavky. Samozřejmě ne na cestu do obchodu, ale do bazénu na zahradě.

datu

Zdraví,
Datura

datu

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 10. 7. 2012: Moje letní barva

Toto téma je již uzavřené. V poslední dnešní novince (10. 7. 2012) se dozvíte, která z přispěvatelek získala kosmetický balíček plný barev GABRIELLA SALVETE.

gs

Reklama