Díky, Ženy-in!

V březnu jsme vyhlásili na našem magazínu velmi prospěšnou a záslužnou akci s názvem Panenky pro UNICEF.

O co šlo….

V první řadě o pomoc dětem v rozvojových zemích. Dětem, pro které je pravidelná a soustavná lékařská péče nedostupná a mnoho z nich z tohoto důvodu zcela zbytečně trpí a často i umírá.

A jelikož většina žen je především matkami, vyhlásila organizace UNICEF akci, které se mohly zúčastnit všechny ženy, kterým nejsou lhostejné dětské životy. A to kdekoli na světě.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jak konkrétně pomoc probíhala? Zdánlivě zcela jednoduše. Stačilo ušít panenku. Možná, že si řeknete: “A co je na tom? Jak pomohu tím, že vlastnoručně ušiju panenku?”

Jenže taková panenka má opravdu velmi vysokou hodnotu. Její cena je 600 Kč a to je částka, která pokryje očkování proti všem nebezpečným nemocem pro jedno dítě! A to už musí uznat snad úplně každý, že to je hodnota, která je penězi prostě nevyčíslitelná. Zdraví a spokojenost byť jednoho jediného dítěte za trochu námahy určitě stojí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jsme moc rádi, že právě čtenářky Ženy-in patří mezi ty, kterým osudy těch nejpotřebnějších nejsou lhostejné. Panenek, které jste nám poslaly, se nám sešlo celkem 13. Znamená to třináctero spokojenějších dětských očí, 13 dětí, které budou chráněny proti nebezpečným nemocem, 13 dětí, které díky vám, ženám-in budou ušetřeny případné bolesti a trápení. A v neposlední řadě to také znamená 13 žen, které nelitovaly svého volného času a věnovaly ho výrobě panenky. Všem opravdu ze srdce děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A pokud jste zvědavé, jak se panenky vyvedly, můžete si je prohlédnout na fotografiích. Všechny do jedné jsou opravdu nádherné a je vidět, že byly dělané s láskou. A tak věříme, že kromě svého hlavního poslání – uhradit cenu za očkování – budou radostně a něžně hýčkány dětmi, které si s nimi budou hrát. 

Závěrem bych chtěla ještě jednou poděkovat všem, které se této akce zúčastnily, a speciální poděkování bych chtěla věnovat Sunnynce, která s nápadem zorganizovat tuto akci na Žena-in.cz, přišla a sama několik panenek poslala. Díky…

Všechny panenky dojedeme osobně předat na Dětský fond UNICEF a z průběhu předávání Vám přineseme obrazovou reportáž.

Děkujeme, Ženy-in!

 

Reklama