„Díky, že se mě ptáte, protože se mě málokdo ptá, zdali jsem v pořádku. Každá žena je velmi zranitelná, zvláště pak v těhotenství. Chci se věnovat svému dítěti a být dobrou matkou, ale v tomto prostředí je to velmi těžké,“ říká v dojemném rozhovoru se slzami v očích vévodkyně Meghan.

Žaloba je podaná od října kvůli otisknutému soukromému dopisu, který Meghan napsala svému otci, odposlechům telefonátů, ale i kvůli dalším atakům.

„Už jsem viděl, co se stane, když se z člověka udělá zboží a už se s ním nenakládá jako se skutečnou osobou,“ vyjádřil se v souvislosti s žalobou princ Harry, který tím chtěl situaci připodobnit k době, kdy se bulvár navážel do jeho matky, princezny Diany. „Ztratil jsem svou matku a nyní přihlížím tomu, jak se moje manželka stává obětí těch samých mocných sil.“

Britská novinářka Camilla Tomineová říká, že předchozí princovy vztahy ztroskotaly právě na tom, že dívky nechtěly být takovému tlaku vystaveny.

54 procent obyvatel Británie říká, že kroky královské rodiny podporuje a proti je pouhých 14 procent. Média pár kritizují třeba za utrácení, do kterého patří rekonstrukce nemovitostí nebo drahé cesty soukromým letadlem. Podle odborníků však spor nemohou vyhrát a bulvár si bude dál dělat, co bude chtít.

Reklama