merciValentýn je svátek lásky, slaví ho celý svět. Svým blízkým, které máme rádi, dáváme dárky a připomínáme tím, že nám na nich záleží a mají v našem srdci místo.

Výjimečný den si žádá výjimečné dárky. Čokoláda má blahodárný vliv na náladu, všichni ji milujeme pro nezaměnitelnou chuť. Chceme vám doporučit skvělý dárek, který potěší vaší kamarádku, přítele, partnera. Dárek z lásky!

Jako stvořené pro tento účel jsou kolekce čokolády merci v balení Finest Selection.

Vyzkoušejte také merci Petits. Zvolit můžete variantu mléčnou, hořkou nebo chocolate collection. Jen Vy znáte své blízké a víte, která příchuť je pro ně ta nejlepší.

Náš zajímavý tip na další netradiční dárek od merci:

Pošlete písničku s osobním vzkazem!
Stačí, když zadáte do prohlížeče www.merciradio.cz, kde vyplníte vlastní poděkování, vyznání nebo omluvu, vyberete písničku a čas, kdy ji chcete zahrát. Adresát dostane mail nebo sms s informací o čase, kdy se bude jeho písnička hrát (a váš vzkaz namluvený moderátorem) a také odkaz na www.merciradio.cz, aby se mohl připojit.

Jaký dárek si můžete od merci vybrat? Nabídka je tak lákavá!
merci Finest Selection mix 250g
mercimerci Finest Selection mléčná 250g
merci Finest Selection hořká 250g
merci Finest Selection Extra Dark 250g
doporučená MOC: 89,90 Kč
merci Finest Selection bonboniéra 400g
doporučená MOC: 169,00
merci Finest Selection bonboniéra 675g
doporučená MOC: 279,00 Kč
merci Petits hořká 125 g
merci Petits chocolate collection 125 g
merci Petits mléčná 125 g
doporučená MOC: 49 Kč

Valentýnská soutěž s dárky od merci:

Napište pod tento článek, komu byste chtěli dát takový krásný dárek z lásky, komu byste udělali radost a co pro vás znamená! Vybereme tři z vás, kterým pošleme balíček s lahodnými balíčky od merci! Nezapomeňte, že svému milému také můžete poslat písničku se vzkazem nebo vyznáním lásky na www.merciradio.cz.

Reklama