Jakub D. KočíPracovní středa pro mě končí a já se s vámi loučím!

Užili jsme si dnes krásné téma „Komu jsme podobní?" Sešlo se množství čtenářských příspěvků, a jak jsem ráno slíbil, jeden ocením pěkným dárkem. Jakým? Tentokrát to budou dvě knížky z nakladatelství Motto: román Zlaté děti od Judy Goldsteinové a Sebastiana Stuarta a pohled do soukromí od Flavii Lengové: Můz život s Daphne du Maurier.

Bylo těžké v takovém množství příspěvků vybrat ten nejlepší, každý měl něco do sebe, a tak jsem si všechny dnešní přispěvatele sepsal a vytáhl jedno jméno...

  • Knížky získává (chvíle napětí): Eliza

Její příběh, u kterého určitě vyprsknete smíchy, najdete zde: Veselý pohřeb. Gratuluji! Knížky přijdou Elize jako vždy poštou.

Nezajímavá nebyla ani dnešní anketa, ve které většina z vás hlasovala, že si přeje, aby jim byly děti podobné. Přesné výsledky si můžete prohlédnout zde: Anketa: Chcete, aby se vám vaše děti podobaly?

A nezapomeňte, že stále ještě probíhá (až do zítřejších 12.00 hodin) soutěž o pěkný kosmetický dárek. Více o ní zde: Tajemná soutěž.

To je asi fšechno, milé čtenářky a milí čtenářové našeho magazínu, co jsem vám chtěl závěrem své editace říct. Mějte se pěkně! Budu se na vás těšit ve středu za čtrnáct dní, protože příští týden mám dovču, tak bude editovat Eva. Na tu se můžete ostatně těšit už zítra, kdy má pro vás témátko: V co věříte?

Páčko!

Reklama