Jak je vidět, jste opravdu bystré a pohotové. Ano, ano... už je čtyřikrát se vyspíte a na našem magazínu vypukne Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II.

 

Na otázku odpověděla jako první Chica... I přesto, že neuvedla název soutěže, věděla přesně, o co se jedná. A tak právě Chice náleží výhra, kterou obratem zasíláme!

 

ALE!!! Protože čtenářka Katia byla první, kdo pod článkem uvedl úplný název této bezvadné soutěže, zasíláme i jí krásný dárek!

 

GRATULUJEME!

 

A co vy ostatní? Odpověděli jste správně? Nebo jste marně pátrali v paměti, jakáže je ta správná odpověď???

 

Pokud jste opravdu netušili, oč tu běží a pokud vám unikla informace, že 4. července 2005 startuje na našem magazínu mega soutěž s názvem Velká letní soutěž aneb věrnost se vyplatí II., pak klikněte SEM a přečtěte si, na co se můžete těšit!

 

Každopádně výhry, které na vás čekají, jsou opravdu senzační!

20 000 Kč, zájezd na Kanárské ostrovy pro dvě osoby v hodnotě 30 000 Kč, digitální fotoaparát a řada dalších cen vám jistě dodají chuť vrhnout se do této jedinečné soutěže!

 

Znovu opakujeme: nebude se jednat o klikací soutěž! Nebude se jednat o soutěž, která bude závislá na rychlosti vašeho připojení, a ani bez šance na výhru nebudou ty čtenářky, které se na magazín nedostanou třeba celý měsíc!

 

Zkrátka a dobře, máte se na co těšit!

 

Reklama