Dnešní téma se vlastně stalo takovou malou internetovou Poštou pro tebe a my děkujeme, že píšte. Další poděkování přišlo od čtenářky Jany.

Hezký den přeji, posílám něco jako poděkovací dopis jedné báječné ženě, která ovlivnila náš rodinný život.

Milá Martičko, dovoluji si Tě takto oslovit, i když je mezi námi větší věkový rozdíl. Vede mne k tomu obdiv a přátelství. Když zemřela naše maminka, my děti, už měly vlastní rodiny, ale táta zůstal sám. I když jsme s ním trávili hodně času, bylo vidět, že se trápí.

Pak jsi do jeho života vstoupila Ty. Tatínek pookřál. Nejdřív se bál, zda Tě, cizí osobu, mezi sebou přijmeme. Ale díky Tobě se z nás znovu stala rodina. Děkuji, že jsi příjemnou společnicí našeho táty - šestinásobného dědečka a pradědečka milého pravnoučka.

Tvoje "dcera" Jana

Moc hezké poděkování.

Komu byste chtěly prostřednictvím dnešního tématu poděkovat vy, milé ženy-in? Máte také nějakého blízkého čověka, kterému byste chtěly vyjádřit svůj dík? Je to osoba blízká, nebo cizí, kterou vlastně vůbec neznáte? Pomohl vám někdo nezištně, když jste byla v nouzi? Vyhledala jste ho, abyste mu poděkovala? Nebo nebyla příležitost. Můžete to učinit alespoň dnes díky našemu tématu.

Napište nám, komu byste ráda poděkovala na adresu: redakce@zena-in.cz

 

Reklama