Pro ženu velmi neobvyklého koníčka má čtenářka Petra1977. Díky němu se seznámila se svým manželem a svému koníčku se věnují dodnes. Co je to za koníčka, který je spojil a stále pojí dohromady, si přečtěte v jejím příspěvku, za který děkujeme.

Krásný den všem a celé redakci. Myslím si že takovým prvotním koníčkem mého muže a i mým je ten, díky kterému jsme se seznámili. Jsme oba radioamatéři,to znamená ,že jezdíme už spoustu let vysílat na závody, polní dny aj.-

Vrátím se o pár let zpátky. Dostala jsem se mezi radioamatéry v nějakých 3-5ti letech se sestrou, maminkou a tátou díky jejich kamarádovi a začali jsme s nimi jezdit a dostávat se do tajů radioamatérštiny. Jezdilo se od kolébky až po důchodce-dokud to šlo.

Když mi bylo 8let, tak si jeden kamarád přivezl spolužáka a já mu byla pořád poblíž a na klíně a řekla, že si ho vezmu a on si ze mne dělal legraci, že si na mne počká - byl o 12let starší.

Pak jsme se sjoro 11let nepotkali a najednou opět přijel. Začali jsme spolu chodit - po dvou letech se vzali, a mezitím si udělali státní radioamatérské zkoušky a vysíláme.

Jsme 12let manželé, pokud máme možnost, našemu společnému koníčku a lidem s ním spojeným, se rádi věnujeme. Ale dost času nám zabírá také další společný koníček - rodina a naši dva raubíři - 4 a 10let. Jinak manžel se moc rád ,,hrabe"v elektrice a všem, co s tím souvisí, takže se jen bojím, kdy začne svítit i on sám.

Doufám že jedním z jeho skrytých koníčků jsem i já,c o vím....

Přeji krásný den PetraR1977

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Tak to jsem netušila, že se může žena věnovat takovému koníčku. Ale je to krásné. Myslím, že společné zájmy jsou jedním z nejlepších pojítek vztahu.

Co tomu říkáte, milé ženy-in? To zní přímo idylicky, že? Máte také nějaký podobný příběh? Tak si ho nenechávejte pro sebe a napište.

Čím se baví váš muž? Rozumíte jeho koníčku, nebo jsou pro vás jeho zájmy španělskou vesnicí? Zajímáte se o koníčky svého partnera? Zajímá se on o vaše záliby? Jak se shodnete? Napište nám svůj názor na dnešní téma

redakce@zena-in.cz

Reklama