Zákrok s názvem MyFaceLift patří v oboru plastické chirurgie k úplným novinkám. Nejblíže má k tzv. faceliftu, tedy k omlazující plastické operaci obličeje, nicméně oproti němu má MyFaceLift slušnou řádku výhod. Tou hlavní, která zaujala i paní Moniku, je pouze lokální anestezie, která stačí k provedení zákroku. Celková anestezie je totiž pro tělo mnohem náročnější a navíc by po ní Moniku musela čekat delší a méně komfortní doba hojení.
5d1ca8895ebb9obrazek.png

Zákrok paní Monice doporučil plastický chirurg MUDr. Tomáš Ventruba z brněnské pobočky MEDICOM Clinic. „Musím říct, že na mě byl pan doktor milý už od první chvíle, takže ze mě na klinice veškerá nervozita okamžitě spadla. Z jeho slov bylo navíc cítit, že naprosto ví, co dělá, což mě také uklidnilo. Přestala jsem se bát a plně mu důvěřovala,“ popisuje své dojmy Monika.

Nervózní byla paní Monika opět až v den operace. „Díky pouhé lokální anestezii se mnou ale pan doktor i sestřička na sále mluvili i během zákroku. Ptali se mě, jak se cítím, jestli mi není zima nebo naopak moc teplo. Psychicky mi to hodně pomáhalo.“

Krátce po operaci už paní Monika odcházela domů v doprovodu manžela. „Dostala jsem jenom injekci proti bolesti a ledovací obklady, protože jsem měla před sebou zhruba tří hodinovou cestu autem. I tak se to ale všechno zvládlo a cesta proběhla bez problémů,“ usmívá se.
5d1ca893ea4aeobrazek.png

Co je to MyFaceLift?

  • Nejmodernější faceliftingová metoda pro omlazení obličeje.
  • Provádí se pouze v lokální anestezii.
  • Omladí tvář s maximální přirozeností.
  • Nemění výraz tváře, zjemní kontury, vyhladí i hluboké vrásky.
  • Obličeji navrátí svěží a odpočinutý vzhled.
  • Je minimálně invazivní a trvá zhruba 2 hodiny.
  • Rychle se hojí (stačí 7 dní), proto jej oceňují především zaneprázdnění lidé.
  • Obejde se bez kompresního návleku.
  • Pro celkové omlazení obličeje lze kombinovat s operací očních víček a ošetřením estetické dermatologie.

Obličej se paní Monice po zákroku dobře hojil. Pátý den po operaci proto mohla jít bez ostychu ven a nebát se, že na ni budou všichni lidé divně koukat. Kromě vypnutí obličeje si paní Monika ale nechala upravit také spodní víčka, proto měla po zákroku malou jizvičku i těsně pod očima. Jizva ale nebyla už od začátku na Moničině tváři skoro patrná a další drobné jizvy okolo uší skryly po plastice obličeje Moničiny vlasy.
5d1ca89e9eabdobrazek.png

Po pár měsících si nechala paní Monika doošetřit ještě střed obličeje na estetické dermatologii v pražské MEDICOM Clinic u hlavní korektivní dermatoložky MUDr. Markéty Majerové. Konkrétně se jednalo o aplikaci butolotoxinu do čela a aplikaci výplně s kyselinou hyaluronovou pro zjemnění výrazných vrásek kolem úst. Možná to zní při součtu jako velký zásah do obličeje, ale co je hlavní: paní Monika je teď se svou tváří naprosto spokojená a výsledek přitom vypadá úplně přirozeně. Nikdo by na Monice zákroky na první pohled nepoznal.

A co všechno se tedy po operaci u paní Moniky změnilo? „Jsem šťastná, že se už na mě nedívá ze zrcadla v koupelně ta zamračená, starší paní. Zase chodím ráda mezi lidi a baví mě, že se už za svou tvář nestydím. Můj obličej se mi vážně líbí a cítím se v něm až nepopsatelně hezky.“

Moničiny dobré pocity navíc umocnily pozitivní ohlasy blízkých lidí: „Paradoxně teď slýchám věty jako ,Ty vůbec nestárneš!’, a to je pochopitelně příjemné. Ráda bych proto podpořila všechny ženy, které o zákroku uvažují. Odhoďte obavy i otázky typu, co si o vás kdo pomyslí. A nedejte na názor, že v našem věku už krása a mládí není potřeba. Naopak! Právě teď začíná život, tak proč si ho neužít s krásnější tváří? Promění vás v sebevědomější a šťastnější bytost…“

Více na MEDICOMCLINIC.CZ
5d1ca8b10112fobrazek.png

 

Reklama