Vzpomíná na těžké období svého života čtenářka s nickem Vodfon. Vážná nemoc ji dlouhodobě upoutala na lůžko a byla odkázaná na pomoc druhých. Jiného chlapa by taková situace možná položila, ne však jejího manžela.

Krásný den. Uvaří, poklidí. S dětmi klidně strávil celé odpoledne na  hřišti, když byly malé.Takový chlap do nepohody. Nikdy si večer nevklepává hydratační krém, proti vráskám. To bych asi nevydýchala. Nikdy u skříně nepřemýšlí co na sebe. Je mu úplně jedno, že kravata ke košili neladí. Ponožky tahá až k bradě. O účesu vůbec nepřemýšlí. Deodorant považuje za název hudební skupiny. Takový je můj muž 

Mám toho opravdu hodně na chválení.

Když jsem byla na operaci shnilého žlučníku, ukázal se jako opravdový chlap. Byla jsem ve špatném stavu. Doktoři připravili rodinu na nejhorší. Měla jsem akutní zánět slinivky a před sebou těžkou operaci. Byla Ladova zima, přesto byl v nemocnici denně. Na JIP jsem ležela dva měsíce, na infuzích, zadrénovaná a zacévkovaná. Díky mé pevné vůli a lásky mé rodiny jsem přežila.

Po příchodu domů se o mě staral manžel. Měl koupenou kuchařku pro slinivkáře a různé brožůrky o mé doživotní dietě. Byla jsem ještě dlouho slabá, tak jsem velila z postele. Byly to moc těžké začátky pro nás oba a zkouška pro mou slinivku, co vydrží. Manžel se vypracoval ve skvělého dietního kuchaře! Dokonce se mnou peče i vánoční cukroví. A už druhý rok pečeme více druhů, dietní i nedietní. Vůbec nám to nevadí, protože oba vánoce milujeme

Vodfon

Takové životní situace partnery vždycky prověří. Je vidět, že vás ještě více stmelila.

Co nám o svých partnerech prozradíte vy, milé ženy? Máte také důvod ke chvále? Za co byste ho chtěla u nás veřejně pochválit? Určitě se najde něco, čím byste se ráda pochlubila. Tak neváhejte, chvály není nikdy dost.

Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama