Zdroj: YouTube/Compilation Plus

Kdyby žila Marlene Dietrich v dnešní době, jistě by raději než lepicí pásku využila služeb plastického chirurga. Na povadlou kůži v 70. letech (kdy byla ještě schopná vystupovat) však jiná neinvazivní metoda neexistovala. Nutno dodat, že Marlene na fotkách vypadá úžasně, jeden z jejich asistentů však prozradil, že ve skutečnosti na ní bylo stáří znát. Její motivace je pochopitelná, o něco méně rozumíme plastikové krásce Cher. Šikovný fotograf na jednom snímku z červeného koberce zaznamenal lepicí pásku u zpěvaččina ucha. Možná to bylo kvůli tomu, že se Cher po plastikách tak trochu rozpadala.

Foto: Profimedia

Co se dříve používalo v boji proti vráskám, dnes vygradovalo do úplné transformace obličeje. Obrození podivného trendu nastalo kupodivu v Jižní Koreji. Na videích můžeme vidět drobné nevýrazné Asiatky, které se po nalepení lepicí pásky na správná místa stanou panenkami z katalogu.

Samozřejmě nestačí jen lepicí páska, ta je jen základem. Přes ni je potřeba natřít několik vrstev make-upu, korektoru a pudru, aby nebyla nikde vidět. Virálními se stala ale až videa, na kterých si ženy izolepu a s ním celý make-up z obličeje sundávají. Sledujícím se zkrátka nejvíce líbí šokující okamžik, kdy se z dokonale vypadající panenky stane trochu ošklivá žena, o něco lepší ještě je, kdy je pod maskou nakonec muž!

O lepicí pásce by mohly vyprávět třeba i transvestité, někteří na ni nedají dopustit. Není se čemu divit. Díky ní se mohou proměnit nejen v jen tak nějakou ženu, ale třeba právě ve zpěvačku Cher. Chce to mít trošku prostorového vidění a vědět, na jaká místa pásku nalepit a jak vysoko tvář vytáhnout.

Je to moudré?

Když už lepicí páska tak dobře funguje a dokázaly bychom ji i správně zamaskovat, proč ji nepoužívat na denní bázi? Minimálně bychom mohly vypadat lépe na fotkách. „Lepit lepicí pásku na obličej bych rozhodně nedoporučovala. Jednou za čas, třeba na Halloween, ale na denní nošení určitě ne. Za prvé, lepidlo na ní je syntetické a za druhé pod ní pokožka nemůže dýchat. Určitě hrozí záněty. Povadlou kůži tím budete navíc neustále tahat, takže bude stále povadlejší, až nakonec budete vypadat jako bulldog,“ říká Jitka Kopečková, kosmetička z dnes již zaniklého salónu Yes Beauty.

Jak již bylo řečeno, Marlene neměla na vybranou. Dnes můžeme využít na vypnutí pleti různé invazivní i neinvazivní metody. To ale nemění nic na faktu, že lepicí páska bude pro dočasné využití ke změně tváře vždy ideálním řešením a vlogerky/vlogeři měnící svůj obličej k nepoznání nás budou vždy fascinovat.

Reklama