Čtenářka Saritka si pochvaluje počítač hlavně kvůli tomu, že jím zabaví děti. A také, že si díky internetu našla kamarády. Počítač má stále ten první a je spokojená...

V příspěvku čtenářky Sarity si můžete přečíst, jak to vypadá, když vás zacházení s počítačem učí vnuk...


Mám velkou rodinu. Každý týden k nám jezdí vnuk. Tehdy mu byly asi 4 roky. Stále i se synem do nás hučeli, kupte si počítač, není tady nic, abychom hráli hry. Nakonec jsme si počítač pořídili. Začátky moje i manžela nebyly nic moc. Sice jsem v práci na počítači dělala, ale jen ty základní a pracovní věci. Ale měli jsme pomocníka, vnuka. Věděl toho víc než my. Hlavně když hráli s dědou hry. Dnes už si na něm ledacos udělám. Hlavně jsem si našla tady kamarádky, píšeme si každý den. Také chodím na různé stránky, hraji soutěže, i na stránky Ženy-in, které jsem našla, chodím ráda.
Dozvím se tady ledacos a dokonce se mi podařilo i vyhrát něco. Jinak počítač je dobrá věc, voláme si s dětmi přes Skype, také si píšeme přes ICQ. Hlavně s vnučkou, když potřebuje radit s úkoly.
Vnukovi je už 7let a ví víc věcí kolikrát, než já na počítači. Je vidět , že tahle generace má počítač jako svoji součást.
Jsem ráda, že počítač mám. A je to stále ten můj první.
Saritka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. března 2012: Můj první počítač

Zavzpomínejte na svůj první počítač!

  • Jaký to byl?
  • Bylo pro vás těžké, naučit se ho ovládat?
  • Co vás na něm nejvíc bavilo?
  • Ještě ho stále máte, anebo jste ho už nahradila?
  • Chystáte si koupit svůj první počítač? - poraďte!

Otázek k prvnímu počítači je skutečně mnoho. Zajímá mě zkrátka váš příběh. Chci vědět, jak jste to se svým prvním počítačem měla. Své příspěvky, dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, posílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Jeden z příspěvků, respektive jeho autorku, ocením pěkným dárkem: stylovou Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000. Pokud chcete mít šanci na uveřejnění a tedy i možné získání dárku, pošlete příspěvek nejpozději 7.3.2012 do 15.30 hodin.

myska

Reklama