Životabudík – přesně takhle by se dal jedním slovem popsat čaj Kombe. Při testování v redakci jsme se o tom přesvědčily na vlastní tělo. Pravidelně jsme popíjely 1-2 šálky a opravdu jsme se po něm cítily skvěle. Čaj Kombe má plno příznivých účinků, přesvědčte se o nich i vy.

kombe

Zde je naše redakční hodnocení:

Kateřina

Vyzkoušela jsem Kombe ženšenový čaj a stal se pro mě lehce návykový. Vyhovuje mi jeho lahodná a jemná chuť. Pití čaje je pro mne rituál. Každé ráno vypiju šálek Kombe a cítím se příjemně naladěná a pozitivní. Pomáhá mi i ve chvílích, kdy jsem unavená a potřebuji dodat trochu energie. Vrací mě zpět do duševní i fyzické pohody. Mohu jen doporučit.

Klára K.

Čaj Kombe mne velmi pozitivně překvapil. Svými účinky a tím, jak je zdravý díky ženšenovým složkám. Myslím, že ženšen je základem asijské medicíny, jeho dopad na zdraví znali již orientální léčitelé před dávnými lety. Čaj Kombe piju studený, každý den aspoň jednu sklenici, má skvělou svěží chuť. Mám dobrý pocit, že dělám něco pro své zdraví a mé tělo dostává potřebné látky. Čaj, který je formě granulí obsahuje 360 mg účinných látek v jedné dávce (v 1 sáčku, příprava je tedy velmi snadná). Jsem dost unavená, často cítím stres, proto jsem ráda, že mám v šuplíku v kanceláři čaj Kombe, který mne povzbudí.

Věračaj kombe

Čaj Kombe mi velmi vyhovuje, zejména pro posílení imunity. Je pro mne důležité vědět, že je vyrobený z kvalitního ženšenu - je zde obsažen korejský šestiletý červený kořen ženšenu pravého. Řeším hlavně imunitu a ochranu buněk, myslím, že je to velmi dobrý prostředek pro mé zdraví. Také mám někdy problémy se spánkem, ženšen je prostě všelék, to věděli už naši předci. Jsem ráda, že jsou takovéto produkty jako je čaj Kombe u nás k dostání. Můžu jen doporučit.

Klára T.

Jsem velkým milovníkem čajů a Kombe mě dostal svojí jemnou chutí a příznivým dopadem na moje tělo. Denně se snažím vypít 2-3 šálky nebo spíš sklenice s ledem – oblíbila jsem si totiž studenou verzi čaje Kombe. Krásně mě to osvěží, dodá energii a mohu se plně soustředit na práci.

Míša

Čaj Kombe piji 2x denně asi měsíc. Cítím se dobře, má povzbuzující účinky a lépe spím, i když si ho dám večer. Přestala jsem přibírat na váze a zlepšila se mi i imunita.

Neužívám již žádné vitamínové doplňky, které jsem stejně nebrala pravidelně a už piji pouze Kombe, na svůj čajíček nezapomínám, protože mi chutná.

Jitka

Mně čaj Kombe prostě chutná. Má specifickou chuť a velmi snadnou přípravu, granulky lehce rozpustíte ve studené nebo teplé vodě. Já raději ve vlažné a chutná výtečně, přitom čaje nejsou mé nejvyhledávanější nápoje. Toto ale není obyčejný čaj, obsahuje extrakt z šestiletého červeného ženšenu s jujuby! Ráno si bez Kombe již těžko představím, dodá energii a naladí J další dávku si dávám během dne s velkou chutí. Rozhodně doporučuji vyzkoušet a věřím, že se každý rád k čaji Kombe opět vrátí.

 

Více informací na: www.kombe.cz a www.zensenada.cz.

Tak na zdraví!

Čtěte také:

Reklama