Zpočátku si příznivce získávala pozvolna a s nedůvěrou. Ono přeci jen, otevřít zašlé album a prohlížet si fotografie za chladných zimních večerů má své kouzlo. Navíc ceny digitálních fotoaparátů šly - do desítek tisíc a ceny za vyvolávání fotografií také nepatřily k nejnižším.

 

Dnes je situace jiná. Digitální fotografie je nejen cenově a kvalitou plně srovnatelná s běžnou fotografií, ale přináší s sebou i další výhody. Dříve jsme si fotky pěkně poskládali do alb a čekali, až přijde na návštěvu kamarádka žijící na opačném konci republiky a bude si je moci prohlédnout. Dnes je v klidu domova můžeme umístit do on-line alba a kamarádka se na ně podívá do tří minut. Podělit o ně se můžete s kýmkoliv na celém světě, kdo se dokáže připojit na net – záleží jen na vás, komu své fotografie chcete zpřístupnit.

 

Jedno z mnoha takových alb najdete, jak mnozí z vás dobře vědí, i v našem magazínu… Už nemusíte složitě popisovat, jak vypadá váš dům, o kterém mluvíte, jak vypadáte vy, když se chcete s někým sejít, jaké jsou dupačky, které chcete kamarádce koupit, jaké tvoříte zajímavé výrobky - stačí jen vyfotit, stáhnout, poslat a budoucnost je tady – předávání informací se rozšířilo o nový obzor.

 

Další výhodou a nevýhodou zároveň je možnost výběru. Výhoda tkví v možnosti výběru těch nejhezčích fotografií, nevýhoda v „sakra, která z těch fotek je nejhezčí?“ Výsledkem bývá, že máte plný počítač nevyvolaných fotografií, o kterých slibujete, že jednou, jednou je určitě vyvoláte.

 

Právě pro takové z vás je současná možnost snadného vyvolání fotografií a ukládání do onlinových fotoalb ideální.

A až se vám tedy zasteskne po večerech s fotkou v ruce, pošlete své digitální fotky třeba do nejbližší prodejny droxi drogerie a druhý den můžete prohlížet.

 

Klikněte na www.droxi.cz a dozvíte se více....

Reklama