Máme pro Vás skvělý tip, jak to udělat jednoduše, rychle, ve výborné kvalitě a přitom za milou cenu – droxi DIGIFOTO.

 

Postupů je několik a všechny jsou snadné.

První možnost: vyberte všechny fotky, které chcete vyvolat, vytvoříte z nich soubory, které nepřesahují velikost 10 Mb (nebo můžete vybrat jen pár fotek) a navštivte webové stránky http://foto.droxi.cz.  Zde za pomoci jednoduchého „průvodce“ vyplníte on-line objednávku. Nahrajete vaše fotky a zvolíte prodejnu ze sítě droxi drogerie, kde si přejete fotky vyzvednout, a pokud to uděláte ve všední den do 15,00 hodin, můžete si je druhý den vyzvednout. Pokud máte doma připojení k internetu přes telefonní linku nebo jste jakkoliv jinak časově omezeni v připojení, můžete si objednávku stáhnout off-line, v klidu vyplnit a připojit se až při odeslání.

 

Druhá možnost je, že vybrané fotografie nahrajete na disketu (doporučujeme zazipovat) nebo vypálíte na CD a dojdete s nimi do nejbližší droxi drogerie, kde vám je do dvou dnů vyvolají.

 

Třetí možností je vzít fotoaparát a navštívit vybrané prodejny droxi drogerie, kde můžete stáhnout fotografie přímo z fotoaparátu a vytřídit ty, které chcete nechat vyvolat.

 

droxi DIGIFOTO má také své webové fotoalbum, prostřednictvím kterého můžete své fotografie sdílet se svou vzdálenou rodinou a přáteli, nebo ostatními uživateli. A samozřejmě je můžete nechat vyvolat i prostřednictvím tohoto fotoalba.

 

A kolik vás to bude stát? Od 4,- Kč za jednu fotografii. Za tuto cenu například pořídíte fotografii rozměrů 9x13. I u ostatních rozměrů jsou ceny velice příznivé, budete příjemně překvapeni.

 

Klikněte na www.droxi.cz pro více informací.

Reklama