tmr.jpg

V sobotu 25. července a v neděli 26. července organizuje Tomorrowland novou akci pod názvem Tomorrowland Around the World, digitální festival. Tato jedinečná podívaná se uskuteční v místě, kde dosud ještě nikdo nebyl. Ti nejlepší ze světa technologie v oblasti 3D designu, výroby videí a speciálních efektů se podíleli na tvorbě magického ostrova Papilionem. A ten již brzy přivítá Lidi Zítřka na letošním digitálním festivalu.

Příběhy, fantazie, kouzelné světy, držení pospolu a láska jsou ústřední témata spojovaná s tímto festivalem. A jeho nový domov splňuje všechny parametry.  Uprostřed oceánu leží nedotčený Papilionem – ostrov, kde vládne Matka příroda, a vítá Lidi Zítřka ze všech koutů světa, aby objevili všechny její zázraky. O jeho obyvatelích není nic známo. Matka příroda sama zajišťuje, že je vše v harmonii a stimuluje všech pět smyslů. Každý, kdo přijde oslavit život na některé z mnoha kouzelných místech na ostrově, bude obklopen svobodou, čistotou a hudbou.

Tomorrowland je pro milovníky taneční hudby něco jako mistrovství světa ve fotbale pro ty, kteří holdují fotbalu. Hrají tam ti nejlepší, a letos tomu není jinak: jedinečná představení od umělců jako Martin Garrix, Paul Kalkbrenner, Steve Aoki, Tiësto, Timmy Trumpe, Adam Beyer, Amelie Lens, Armin van Buuren, Charlotte de Witte, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Kölsch, Lost Frequencies a to je jen špička ledovce. Festival nabídne několik pódií, které každé zastupují určitý žánr elektronické scény a je tedy jisté, že si každý najde to své. 

Tisíce fanoušků se tak každý rok potýkají se stejným problémem. Dostanu letos lístky? Jako velké sportovní události je i Tomorrowland, který se normálně koná v belgickém městě Boom, beznadějně vyprodaný. Letos je to ale snadné, a lístek si může koupit na celý víkend každý, ať už pro sebe, nebo jako dárek pro kamaráda! Jen za 20 euro tak letos získá každý přístup k desítkám hodin unikátních vystoupení, zajímavých rozhovorů a spoustě zábavy. Navíc během letošní digitální verze bude Tomorrowland Around the World hostit řadu zábavných a inspirujících sezení s mezinárodně uznávanými experty z různých oborů, aby lidem nabídl kromě veškerého úžasného hudebního obsahu také další dávku pozitivity a inspirace.

Šestnáct jedinečných vzorů a odborníků, včetně bývalého šampiona NBA Shaquille O’Neala, frontmana Black Eyed Peas will.i.am a zakladatele Cirque du Soleil Guy Laliberté bude z domovů sdílet zkušenosti a znalosti, které podporují základní hodnoty Tomorrowlandu “Live Today, Love Tomorrow, Unite Forever”.

Zpráva z Belgie je jasná, pojďme se sejít, jak jen je možné, bezpečně. A vytvořme si radostné vzpomínky, které nás navždy budou spojovat. 

V sobotu 25. července a v neděli 26. července 2020. 

Mezi 16:00 až 01:00 středoevropského času.

Dostupné výhradně na tomorrowland.com.

Lístek na celý víkend stojí 20 euro a obsahuje přístup k video-on-demand materiálu, a tudíž i možnost zopakovat si celý zážitek po té, co akce skončí.

tomo.jpg

Reklama