digifoto

Přinášíme vám krásný tip na vánoční dárek pro vaše blízké! Ovládání je natolik jednoduché, že jej zvládnou i starší generace.

Jak si prohlížet digitální fotografie? Tzv. digitální rámečky jsou jednou z možností, nicméně abyste si mohli fotografie prohlédnout, potřebujete mít puštěný počítat, či notebook.

digifoto

Společnost ALBUMteam přišla s unikátním řešením, kde nepotřebujete ani počítač, ani přístup k elektrické zásuvce.

Přenosná digitální fotogalerie s nadčasovým designem, to je foto ALBUM, které za vás vyřeší dilema, kam uložit vaše fotografie

Tato unikátní přenosná technologie dokáže pojmout až 40000 digitálních fotografií, takže kapacitně bohatě vystačí pro jednu rodinu, aby zde mohla mít veškeré fotografie, které nafotí. Svou velikostí může připomínat klasický papírový diář, který váží pouhých 408 g. Díky velikosti displeje 7'' (800 x 480 pixelů), který je velký jako klasická pohlednice, zobrazuje fotografii ve formátu 10 x 15 cm.

digifoto

Za zmínku určitě stojí i fakt, že ovládání je natolik jednoduché, že jej zvládnou i starší generace. Do ALBA lze fotografie nahrát rovnou z digitálního fotoaparátu, mobilního telefonu, prostřednictvím USB kabelu, SD karty nebo flash disku. Vnitřní paměť ALBA činní 4 GB a při použití SD karty je pak kapacita ještě mnohonásobně vyšší.

Kromě pouhého listování mezi snímky je k dispozici také intuitivní menu, kde si lze nastavit různé parametry a funkce pro zobrazení. Pomocí tří tlačítek lze fotky prohlížet, kopírovat mezi oblíbené nebo je mazat. Navíc je možné do ALBA nahrát vaši obchodní prezentaci, kterou pak na obchodní schůzce lehce a pohodlně přehrajete. Doba použitelnosti bez dobití ALBA je více jak 3 hodiny.

Tento český výrobek má jistě dobře nakročeno stát se naším každodenním pomocníkem a díky jedinečnému designu, navrženému samotnou Nell Applovou (designérka známého iPodu společnosti Apple), uspokojí i milovníky luxusních výrobků!

digifoto

  • Doporučená cena: 3 999 Kč včetně DPH

Více na www.elektronickealbum.cz a ve vybraných obchodech po celé ČR.

Reklama